اساتید و نخبگان بسیجی حوزه علمیه تهران به دفاع از حریم ولایت برخاستند

یکشنبه, 09/30/1399 - 14:43
اساتید و نخبگان بسیجی حوزه علمیه تهران به دفاع از حریم ولایت برخاستند
اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران در بیانیه ای پیمان خود را با رهبری عظیم الشأن انقلاب تجدید و از برخی ساده لوحی‌ها و گستاخی‌های دشمن پسند اعلام برائت و حرمت‌شکنان بی‌انصاف را به بازگشت به دامن انقلاب و مردم و ارزش‌های اخلاقی و توبه در پیشگاه خداوند متعال فرا خواندند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج اساتید و طلاب در تهران، مرکزبسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه استان تهران طی بیانیه‌ای نسبت به برخی ساده‌لوحی‌ها و گستاخی‌ها نسبت به مقام معظم ولایت ابراز انزجار کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

تاریخ را فراز و فرودهایش می‌سازد و انسان را عبرت از فرازها و فرودها. تاریخ نشینان که تاریخ گذشتگان را می‌خوانند باورشان نمی‌شود که چگونه صحابه بزرگوار پیامبر، همان سیف الاسلام‌ها، آفتاب حقیقت را نمی‌دیدند و شمشیر در تاریکی می‌کشیدند. امروز همان تاریخ، پندمان می‌دهد که شب و روز باید به خدا پناهنده بود از آن عاقبت شوم پرتکرار.

تاریخِ فراز و فرود انسان‌ها، سراسر پر شده است از عجایبی حیرت زا. تاریخ تعجب می‌کند از این همه خطا در تفسیر ظلم آشکار. باورمان نمی‌شد، در تفسیر ظلم که از بدیهی‌ترین مفهوم‌هاست، تا به این حد، منطق فهم به ابتذال کشیده شود. باورمان نمی‌شد کسی که به مقدسات اسلام عزیز، جسارت کرده است، ظالمان آلوده به خون این ملت را حمایت کرده است، برای سرویس‌های ضد امنیتی این کشور، نامه رسان بوده است و دعوت به اغتشاش می‌کرده و خون فرزندان عزیزمان را بهای رسیدن به اهداف حقیر و هیجان طلبانه خود می‌کرده است، مظلوم خوانده شود. اینها همه از عجایب آخر الزمان است.

تاریخ عجب دارد که در این برهه که به تدبیر رهبری فرزانه، برق شوق به چشمان مظلومان و مستعضفان نشسته، در این زمان که آزادگان جهان او را پرچم دار مبارزه با استکبار جهانی و استبدادِ استعمار می‌دانند، در این تشویش هیجان‌ها که او چون پدری مهربان، همه را می‌شنود، همه را می‌بیند، در این عصر که همه دشمنان تشیع انقلابی، به شورش و تحریم علیه ایران می‌اندیشند و او یک تنه کشور را در این طوفان به ساحل امن هدایت می کند و ملتش، سرمشق دیگر آزادگان شده است، کسی پیدا شود و او را به خیانت و استبداد متهم کند و خودش را که به سرزمین دشمن، دوست و خیرخواه بداند.

 به آنان که اکنون تدبیر اطرافیان‌شان، از ناموسِ وطن دورشان کرده، سفارش می‌کنیم که فارغ دلانه، شکوه ایران اسلامی را نظاره‌گر باشند و دفتر عزت این مرز و بوم را به آشفتگیِ پریشانیشان، آلوده نکنند. کار سختی نیست؛ کافی است تأمل کنند و ببینند حرفی که می‌زنند، چه کسانی را ذوق زده می‌کند، ناموس پرستان را یا دزدان ناموس را. کافی است درنگی به حال و گذشته خویش داشته باشند؛ چه شد آنان که عمری دعوت به ولایت اهل بیت می‌کردند، امروز هم‌کلام کسانی شده‌اند، که دشمن اهل بیت‌اند.

چاره‌ای نیست باید سفارش به توبه و بازگشت به آغوش خدا داشت؛ باید به خدا پناه برد و ثبات فکر طلبید. تکیه داشتن بر آنانی که هر روز اطرافیان، ظرفشان را به هیجان و طغیان وا می‌دارند، عاقلانه نیست. باید به خدا پناه برد از سوزاندن خرمن اندوخته‌های عمر به لحظه‌ای شتاب بی‌حاصل.

قُلْ هَلْ نُنَبِّئُکُمْ بِالْأَخْسَرینَ أَعْمالاً (۱۰۳) الَّذینَ ضَلَّ سَعْیُهُمْ فِی الْحَیاةِ الدُّنْیا وَ هُمْ یَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ یُحْسِنُونَ صُنْعاً (کهف: ۱۰۴)

ما جمع اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه تهران، هرچند امروز از هبوطِ مرشدِ دیروز ناخرسندیم و از کوفتن بر طبل رسوایی، ناخشنود، اما فریادهایمان را در حمایت از رهبرمان بلند کرده‌ایم تا درتاریخ بماند که این بار سپاه ولایت، عمارها دارد و مالک اشترهایش در چند قدمی انهدام خیمه تزویر، در این صبح انتظار، به مکر قرآن‌های بر نیزه، متوقف نمی‌شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.