رهبری و ولایت ضامن حیات نظام است

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین:
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: نعمت رهبری و ولایت عمود خیمه انقلاب و ضامن حیات نظام است، لذا اطاعت و تبعیت از ایشان بر همه واجب و راه نجات است.

حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی، صبح امروز در جمع کارکنان سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: غفلت از آرمان‌ها و دستاوردهای نظام، خسران و پشیمانی به دنبال خواهد داشت.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین خاطرنشان کرد: اطاعت از ولی فقیه عامل مهم پیروزی و رمز و راز دفع توطئه‌ها است و ملت ایران با فداکاری و بصیرت خود در مقاطع مختلف وفاداری خود را به رهبری نشان داده‌اند و اثبات کرده‌اند که حکم و فرمان رهبری بر سر و چشم مردم قرار دارد.

وی ادامه داد: نعمت رهبری و ولایت عمود خیمه انقلاب و ضامن حیات نظام است، لذا اطاعت و تبعیت از ایشان بر همه واجب و راه نجات است.

حجت الاسلام مصطفایی تصریح کرد: ولی فقیه به عنوان اصلی‌ترین هدایت کننده انقلاب اسلامی رهبر و پیشرو ایران و جهان اسلام است و به این دلیل باید از وی اطاعت شود.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین بیان کرد: ایران اسلامی در سال‌های گذشته بارها در عرصه‌های بسیار دشوار قرار گرفته، ولی به دلیل تدابیر رهبری فرزانه انقلاب اسلامی از این حوادث گذشته و موفق شده است بر دشمنان فائق آید.

حجت الاسلام مصطفایی در پایان اقدام ناجوانمردانه استکبار جهانی در به شهادت رساندن مردم مظلوم افغانستان را محکوم کرد.