بیانیه های سازمان بسیج طلاب استان ها، پایگاه های مقاومت بسیج طلاب، مدارس و حوزه های علمیه سراسر کشور در پی هتک حرمت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم

ی, 05/01/1402 - 13:03
بیانیه های سازمان بسیج طلاب استان ها، پایگاه های مقاومت بسیج طلاب، مدارس و حوزه های علمیه سراسر کشور در پی هتک حرمت مجدد به ساحت مقدس قرآن کریم

بیانیه تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق علیه السلام در پی  اهانت و هتک حرمت مجدد  قرآن کریم و اهانت به تصویر رهبر معظم انقلاب در کشور سوئد و دانمارک 

تَبَّتْ يَدَا أَبِي لَهَبٍ وَ تَبَّ.  سوره مَسَّد آیه ۱
بار دیگر در ادامه دشمنی‌های سازمان‌یافته و هدفمند با ادیان الهی، با نفوذ جریان شیطانی صهیونیسم و در سایه‌ی حمایت دولت‌های غربی و سرسپردگی دولت‌های پلید سوئد و دانمارک برای دومین بار  قرآن کریم به آتش کشیده شد. بریده باد دست آنان و لعنت خدا بر آنان که دل و جان صدها میلیون‌ مسلمان را در سراسر جهان بار دیگر به درد آوردند. 
بدون شک اهانت‌های اخیر و پی در پی به قرآن کریم و مقدسات اسلام در چند کشور اروپایی به دستور و برنامه ریزی رژیم غاصب و آدم‌کش صهیونیستی صورت می‌گیرد و نشان از آن دارد که صهیونیست‌ها می‌خواهند افکار عمومی را از توجه به اعتراضات و اغتشاشات انبوه داخلی خود و مسائل بغرنجی که این رژم شیطانی با آن درگیر است به جای دیگری معطوف دارند. 
همه آزادی‌خواهان جهان باید نسبت به توهین به مقدسات دینی و نفرت‌پراکنی، به صورت عملی مقابله کنند تا به بهانه آزادی بیان، شاهد این همه گستاخی و هتک حرمت نباشیم. همچنین بر همه مسلمانان علی الخصوص دولت‌های اسلامی لازم است که در سایه اعتقاد به مبانی اصیل اسلام و تعالیم روح بخش قرآن، با وحدت عمل با نقشه‌های رژیم صهیونیستی از راه‌های مختلف مبارزه کنند و توطئه‌های این شیاطین را نقش بر آب کرده و قدرت اتحاد خود را به نظام سلطه نشان دهند.
تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق علیه السلام نیز ضمن محکومیت شدید اقدام پلید و شیطانی سوئد و دانمارک هشدار می‌دهد تا دیر نشده صف خود را از سیاست‌های ظالمانه رژیم صهیونیستی جدا سازند و ضمن عذرخواهی از قاطبه جهان اسلام اقدامات هتاکانه خود را جبران کنند. و توجه داشته باشند در صورت تکرار این‌گونه رفتارهای ضد دینی و هنجار شکنانه باید منتظر عواقب بعدی آن از سوی آحاد امت سلحشور و شهید پرور اسلامی باشند. همچنین از دستگاه‌های مسئول از جمله وزارت امورخارجه و قوه قضائیه تقاضای پیگیری حقوقی عاجل و کامل از طریق مجامع بین المللی و ذی‌صلاح را دارد. 
روابط عمومی تیپ مستقل 83 امام جعفر صادق علیه السلام روحانیون رزمی تبلیغی

-----------------------------------------

بیانیه اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی استان یزد
 
بسم الله الرحمن الرحیم
يُرِيدُونَ لِيُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ(صف، 8)
اهانت و هتاکی مکرر به قرآن کریم، نشان از ضعف و انفعال نظام سلطه و ایادی آن در مقابل منطق قوی و اثرگذار این معجزه ماندگار و جاوید الهی است. دست خالی مدعیان دروغین حقوق بشر و ارزش های انسانی، از علم و معنویت، آنها را وادار کرده است که بر آفتاب نورانی قرآن کریم، خاک بیافکنند تا شاید بتوانند قلبها و ذهن های آماده را از توجه به این معجزه جاوید الهی، منصرف کنند؛ غافل از آنکه اراده خداوند متعال بر این قرار گرفته است که به وسیله این نور هدایت، زمینه تمدن نوین اسلامی را فراهم کند و مستکبرین و معاندین را به خاک ذلت بنشاند.
ما؛ اساتید، روحانیت و طلاب بسیجی استان دارالعباده، به شدت این عمل شنیع را محکوم می کنیم و از همه ی مسلمانان، نخبگان و کشورهای اسلامی می خواهیم که در مقابل این گستاخی های دولت سوئد، عکس العمل سخت و عبرت آموز داشته باشند تا دیگر بار، احساسات و عواطف مسلمانان جریحه دار نشود. و هم چنین از همه علماء و نخبگان جهان اسلام می خواهیم که با تبیین معارف قرآن کریم برای همه تشنگان راه حقیقت و انسانیت، به جنگ جاهلیت مدرن به محوریت غرب بروند تا زمینه ی رشد و تعالی نسل بشر، بر اساس معارف بلند قرآنی، فراهم شود و فرهنگ فضیلت سوز و ضد انسانی غرب، برای همیشه به زباله دان تاریخ برود.

روابط عمومی سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه الغدیر استان یزد

---------------------------------------------------------

بیانیه بسیج اساتید و طلاب خواهران کشور
بسم الله الرحمن الرحيم

🔹قرآن کتابی است که آغاز آن با نام خدا شروع می شود و بیشتر توجهش به طبیعت، زندگی، عزت، قدرت، کمال و جهاد می باشد و از صدر اسلام تاکنون همواره کتاب هدایت و برنامه سعادت جهان مسلمین بوده است .
🔹قرآن عزیز ما، کتاب جامع هدایتگر برای جهانیان و همه مردم است (هُدًى لِلنَّاسِ وَبَیِّنَاتٍ مِنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ) که آنها را از غل‌و زنجیر مکاتب مادی کفر و ضلالتِ برآمده از جاهلیت اولی و مدرن نجات داده (وَیَضَعُ عَنْهُمْ إِصْرَهُمْ وَالْأَغْلَالَ الَّتِی کَانَتْ عَلَیْهِمْ) و با ارج‌نهادن به ارزش‌های فطری، معنوی و اخلاقی مانند آزادی، عدالت، استقلال، عزت، عقلانیت و برادری به پایدار‌ترین راه هدایت کرده و می‌کند (یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ).  
🔹اوراق تاریخ بشریت گویای صف آرایی همیشگی باطل در برابر جبهه حق و حقیقت است و گواهی می دهد هر گاه نور حق بر گستره گیتی فراگیرتر شود، تلاش شیطان و حزبش فزونی خواهد یافت، تأملی کوتاه در حوادث اخیر عالم و هم داستانی و هم سرایی همه جنود شیطان در برابر جبهه حق برترین گواه بر این مدعاست .
🔹حملات بی پرده و عریان جبهه کفر و عوامل شیطان که خاک بر چهره خورشید می پاشند و گاه با جسارت به کتاب هدایت ، ذلالت خود را به نمایش میگذارند و گاه یگانه نظام مبتنی بر ولایت الله در عالم را نشانه می روندو گاه با حربه ی تحریم سپاه مظلوم که خود پیشگام در مقابله با تروریست است سپاه را تروریست می نامند و تجلی صدق آیه شریفه « وَذَتْ طَائِفَةً مِنْ أَهْلِ الْكِتَابِ لَوْ يُضِلُّونَكُمْ وَمَا يُضِلُّونَ إِلَّا أَنفُسَهُمْ وَمَا يَشْعُرُونَ» آل عمران ۶۹ است.
🔹وقاحت بی حد اینان، ریشه در بغض شیطان از هدایت انسان دارد و اکنون که شعاع حقانیت اسلام از کانون اسلام ناب برگستره گیتی می تابد و محور مقاومت تا عمق کاخهای پوشالیشان نفوذ کرده است بیشرمانه و حقیرانه ، اوراق کتاب هدایت را مورد تعرض قرار میدهند ، قافل از آنکه این کتاب نوری است در دل مؤمنان و معجزه ایست جاویدان ! «انا نَحْنُ نَزَلْنَا الذِّكْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ» حجر ۹
🔹جماعتی که در جنگ ترکیبی اخیر خود سرشکسته و ورشکسته تر از پیش، ناتوانی خود را در برابر بنیان مرصوص انقلاب اسلامی به نظاره نشسته اند، در آخرین حربهی سیاست سراسر نیرنگ و تزویر خود، این بار نیز نوک حملات خود را به مرزبان و پاسبان حکیم و فرزانه این بنیان معطوف داشتند و قلم های آلوده و مسموم را برای مشوه جلوه (عليه السلام ) دادن این جایگاه، فراخوانند، جایگاهی که در بیان امام صادق مانع شیطان و شیطانیان از اعتلای بر شیعیان است ( احتجاج، ج ۱، ص (۱۷ فرزندان شیطان مدت هاست با پروپاگاندایی رنگ باخته در پی تعبیر خوابهای پریشان خویشند ، غافل از آنکه سنت جاری الهی بر اعتلای حق و در هم کوبیدن باطل است ؛ « لِيُحقِّ الْحَقِّ وَيُبْطِلَ الْبَاطِلَ وَلَوْ كَرِهَ الْمُجْرِمُونَ» انفال ۸
🔹بسیج اساتید و طلاب حوزه های علمیه خواهران کشور  با محکوم کردن جسارت به قرآن کریم و نیز حرکات مذبوحانه سیاه قلمان   در تلاش برای جسارت به ساحت منیع ولایت امر و مرجعیت را محکوم کرده و با اعلام حمایت از سپاه مظلوم مقتدر از علماء ، و آحاد امت اسلام مسؤلان کشورهای اسلامی و نیز سازمانهای اسلامی در همه کشورهای دنیا میخواهیم رسالت خویش در دفاع از ساحت اسلام را ادا نمایند و از اعتقادات نزدیک به دو میلیارد مسلمان به دفاع برخیزند.

---------------------------------------------------------

بسیج طلاب و روحانیون اصفهان

بسم الله القاصم الجبارین
وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّنْ ذُكِّرَ بِآيَاتِ رَبِّهِ ثُمَّ أَعْرَضَ عَنْهَا إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِينَ مُنْتَقِمُون
بار دیگر جهان شاهد حرکتی زشت و ناجوانمردانه از سوی کسانی بود که ندای حقوق و بشر و آزادی بیانشان گوش جهانیان را کر کرده ، و صدایی از سوی حامیان آزادی بر نیامد چرا که خود می‌دانند آزادی بیانشان فقط یک ادعای پوشالی و خالی از حقیقت است .
مسلمانان بپاخیزید و عزت لگد کوب شده تان را با فریاد بخواهید و پتک محکمی باشید بر سر دیو استکبار تا دگر نظاره گر چنین اعمال خبیثانه ای نباشیم. غرب بار دیگر روی سیاه و باطن فاسد خود را نشان داد و دست آویز قرار دادن آبروی نداشته اش توسط یک تبعه سوئدی بازهم جهل و بی تدبیری این تفکر را به رخ همه کشید.
مطمئنا خداوند متعال طبق سنت خود انتقام سختی خواهد گرفت که فرموده فانتظروا انی معکم من المنتظرین
   قاطعانه، مستحکم و مقتدرانه این عمل شنیع مجدد  کشوررو سیاه  سوئد و سکوت مجدد دولتمردان در این عمل شنیع را  محکوم می‌کند و در کنار سایر ملل مسلمان که قلوبشان جريحه دار شده از این عمل خبيث می ایستد و از تمامی محافل فرهنگی امت اسلامی و مسلمانان جهان می‌خواهد تا این حرکت نابخردانه را محکوم کنند
از دولت سوئدانتظار می رود  اگر ادعا دارد که دفاعی از این عمل زشت وشرم آور ندارد  با برخوردی سریع وکوبنده به این شخص پاسخ گویدوقلوب زخم دیده مسلمانان را تسکین دهد  
والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

---------------------------------------------------------

پیام مدیریت، اساتید و طلاب حوزه علمیه استان تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

⚜️ يرِيدُونَ أَن يُطْفِؤُواْ نُورَ اللّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَيَأْبَى اللّهُ إِلاَّ أَن يُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

▪️بار دیگر تمدن در حال سقوط غرب به بهانه آزادی بیان پنجه در رخ آفتاب انداخت و نقاب از چهره کثیف و مزوّر خود برداشت.

▪️هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم توسط جهال و مزدوران صهیونیستی سوئدی با هدف نفرت پراکنی و جریحه دار نمودن احساسات مسلمانان، بی تردید به خشم و نفرت بین ادیان و مردم جهان دامن خواهد زد.

▪️این تحرکات هدفمند، تناقض گویی منافقانه غربی ها را در بیان ادعای احترام به حقوق بشر و  ادیان ثابت می کند و چیزی جز ترویج خشونت و دین گریزی به دنبال نخواهد داشت. آنچه باعث تأسف و نگرانی است این است که این اقدام رذیلانه با مجوز و حمایت پلیس  و دولت سوئد و با شعار آزادی بیان شکل گرفته و این در حالی است که در همین کشورِ به ظاهر متمدن، هیچکس حق اظهارنظر در خصوص هولوکاست ندارد و حتی به یک دانشجوی مسلمان که  در پایان نامه خود نام قهرمان آزادی انسانها سپهبد شهید سلیمانی را آورده است حق دفاع نمی‌دهد.

▪️مدیریت، علماء، اساتید و طلاب حوزه علمیه استان تهران ضمن محکوم کردن توهین به ساحت مقدس قرآن کریم و مقدسات دینی که با تعالیم و فرهنگ همه ادیان مغایر است، از دولت سوئد میخواهند که هر چه زودتر از این اقدام کثیف و نابخردانه عذر خواهی نموده و همچنین از تمامی مسلمانان حق جو و آزادگان جهان وسازمان کنفرانس اسلامی میخواهند این اقدام موهن را محکوم نمایند.
همچنین از سازمان ملل می خواهند که جسارت کنندگان را تحت پیگرد قانونی قرار داده و با تدوین قوانینی شفاف و صریح و قاطع  از تکرار و وقوع چنین اقدامات ضدحقوق بشری جلوگیری نمایند.

▪️والله عزیز ذوانتقام

مدیریت حوزه علمیه استان تهران
نهم تیرماه ۱۴۰۲

---------------------------------------------------------

بیانیه بسیج طلاب و روحانیون استان گیلان

بسم الله الرحمن الرحیم  

📋  یُـرِیـدُونَ لِیُـطْفِـئُـوا نُـورَ الله بِـأَفْـوَاهِـهِمْ وَ اللهُ مُتِـمُّ نُـورِهِ وَ لَـوْ کَـرِهَ الْکَـافِـرُونَ. «صف ۸»

🔰ندای مظلومیت اسلام و قرآن هنوز از پس چهارده قرن به گوش می‌رسد و هنوز دشمنان اسلام، همچون سال های نخست صدور آن، با جهل بوسفیانی و رذیلت قابیلی خود، حریم حرمت دین می‌شکنند که بار دیگر جولان جنون و سفاهت و جهالت، از زادگاه شیطان صفتـان عالم و در سایه‌ی نکبت بار حامیان تاریک اندیش و کج فهم دنیای غرب و پشتیبانی مجموعه های خبیث صهیونیستی و حامیان سرسپرده آنان با دستاویز شعار مدعیان دروغین آزادی و آزادگی و حقوق بشر، به جنگ و اهانت به ساحت قدسی کلام الله مجید آمدند.

🔻علی رغم توطئه های بی پایان جبهه ی مستأصل و خفت بار استکبار، دریای خروشان معارف و معرفت الهی و تلألوئ روزافزون اسلام عزیز و کتاب حیات بخش و جاودان آن، قرآن کریم چراغ پرفروغ انوار مقدسی است که موجب گسترش گرایش روز افزون ملت های مظلوم و ستمدیده به تعالیم آسمانی اسلام گـشتـه است؛ تا پیشرفت و منطق مستحکم قرآن،  کینه ی جهان کفر به سردمداری آمریکای جنایتکار و صهیونیست های مفلوک، این بار با دست های آلوده و نفس‌های های مسموم سیاستمداران  اروپایی؛ به ویژه دولت ضدحـقوق بشرِ حامیِ افراط گریان رسوای سوئد به نمایش درآید.

🔻طلاب و روحانیون استان گیلان ضمن انزجار و محکومیت شدید این حرکت مذبوحانه و حمایت از خروش خودجوش تمامی مسلمانان حق جو و صلح طلب جهان و موضع گیری نهادهای بین المللی جهان اسلام و دستگاه های فرهنگی و دیپلماسی داخلی و خارجی در جهت محکومیت سراسری این اهالی نابخرد، خواستار مواجهه ی حقوقی قاطعانه و جرم انگاری جسارت کنندگان برای تحمل هزینه ی سنگین این جسارت و ممانعت از تکرار وقوع چنین اقدامات بی شرمانه ای است.
 

 

 

این مطلب در حال بروزرسانی می باشد....

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.