علمای اهل سنت تایباد حادثه تروریستی راسک را محکوم کردند

Submitted by sharifi on
با صدور بیانه ای؛
اساتید و طلاب حوزه علمیه اهل سنت مظهرالتوحید تایباد در بیانیه ای حمله تروریستی به نیروهای انتظامی شهرستان راسک را محکوم کردند.

مدیریت، اساتید و طلاب حوزه علمیه اهل سنت مظهرالتوحید تایباد در بیانیه ای حمله تروریستی به نیروهای فرماندهی انتظامی شهرستان راسک در سیستان و بلوچستان را محکوم کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

قال الله تعالی: وَقَاتِلُوهُمْ حَتَّىٰ لَا تَکُونَ فِتْنَةٌ وَیَکُونَ الدِّینُ کُلُّهُ لِلَّهِ ۚ فَإِنِ انْتَهَوْا فَإِنَّ اللَّهَ بِمَا یَعْمَلُونَ بَصِیرٌ

بیش از ۷۰ روز است استکبار جهانی وصهیونیسم غاصب باپیشرفته ترین سلاح های اهدایی از آمریکای جنایتکار مردم مظلوم و رنج کشیده غزه و فلسطین اشغالی را مورد تهاجم و تجاوز قرار داده است و با کشتن بیش از ۱۹ هزار کودک و مردم بی دفاع غزه، جنایتی دیگر بعد از هیتلر وصرب های وحشی در سربرنیتسا، در تاریخ به ثبت رسانیدند.

این جنایت عظمی توسط همه مردم آزادیخواه جهان محکوم گردیده است و تنها کشوری که با انتخاب و صلابت تمام در همه جوانب ازمردم مظلوم غزه اعلام حمایت نمود، ایران اسلامی بود و برای به حاشیه راندن کشور اسلامی ایران و انحراف دادن اذهان مردم جهان به سمت دیگر و پوشاندن جنایت‌ های هولناک اسرائیل و وتوی ناجوانمردانه آمریکای خونخوار درسازمان ملل نسبت به کشتار مردم مظلوم فلسطین، مزدوران خود را به ایران فرستاده تا با ایجاد آشوب و کشتار مردم و نیروهای انتظامی، رعب وحشت را در کشور به وجود آورند. 

خبر دردناک و غم انگیز حمله به پاسگاه انتظامی راسک سیستان و بلوچستان که باعث به شهادت رسیدن ۱۱ نفر و مجروح شدن تعداد دیگر، قلب همه ما را به درد آورد.

لذا ما جامعه مدرسین و طلاب حوزه علمیه مظهرالتوحید تایباد حمله بی رحمانه و ناجوانمردانه به پاسگاه انتظامی راسک را محکوم کرده و اعلام می کنیم" استکبار جهانی و تروریسم جنایتکار" با این عمل وحشیانه خود چهره واقعی و خبیثانه خود را به نمایش گذاشتند. این جنایتکاران می خواهند با این اعمال شیطانی مردم را ناامید و نظام اسلامی در جهان عمومی ضعیف و ناکارآمد نشان بدهند و از حضور حداکثری مردم در انتخابات اسفندماه ۱۴۰۲ جلوگیری نمایند. زیرا با حضور در انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در سرنوشت خودشان تمام دشمنان را ناامید می نمایند.

در پایان از مسئولین محترم تقاضا داریم تا تدابیر لازم را نسبت به ایجاد امید و امنیت در جامعه و شناسایی عاملان جنایت پاسگاه انتظامی راسک، بعمل آورده و با مجازات جنایتکاران نقشه های شوم صهیونیسم و اعتبار جهانی را خنثی نمایند ان شاءالله.

بامداد جمعه ۲۴ آذر، در پی حمله گروهک تروریستی به مقر انتظامی راسک در استان سیستان و بلوچستان، تعداد ۱۱ تن از نیروهای فراجا به شهادت و در مقابل تعدادی از تروریست‌ها نیز به هلاکت رسیدند و یک نفر از این تروریست‌ها نیز دستگیر شده است.