ولایت مداری و ولایت محوری، محور اصلی شهدا در دفاع مقدس بود

Submitted by sharifi on
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در آیین دوسالانه اجلاسیه شهدای میامی گفت: ولایت مداری و ولایت محوری محور اصلی شهدا در دفاع مقدس بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمود محمدی شاهرودی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در آیین دوسالانه اجلاسیه ۱۸۲ شهید و ۵ شهید گمنام شهرستان میامی با بیان اینکه امروزه ملت ایران نیازمند معنویت و اخلاق جبهه های جنگ و شهادت هستند، گفت: از مهمترین اقدامات موثری برای رسیدن به قله های پیشرفت همین کار بزرگ جهاد فرهنگی یعنی برگزاری یادواره های شهدا است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و آرمان های دفاع مقدس به نسل جوان افزود : اصل مهم ولایت مداری و ولایت محوری محور اصلی شهدا در دفاع مقدس بود.

محمدی شاهرودی با اشاره به اینکه جهاد تبیین یکی از مولفه های پیشرفت و توسعه یک جامعه اسلامی است، بیان کرد: جوانان می تواند به بهرمندی از قرآن ، ارتباط با شهدا و جهاد مسیر رسیدن به اخلاص را دریابند.

وی با بیان اینکه بیانات امام جامعه اسلامی باید سرلوحه تمام امور قرار گیرد، ابزار داشت: اطاعت از ولی امر مسلمین جهان مهمترین خواسته شهدا از ما ملت است، که با برگزاری چنین برنامه هایی یاد و خاطره آنان را دوباره زنده کنیم.

در پایان رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب کشور از غرفه های اجلاسیه شهدای میامی بازدید کرد.