مسئولان بسیج طلاب و روحانیون کاشان با خانواده دو شهید روحانی دیدار کردند

Submitted by sharifi on چ, 02/21/1401 - 09:47
در آستانه کنگره سراسری 4هزار شهید طلبه و روحانی؛
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه کاشان با خانواده های شهید محمد علی ابراهیم زاده در روستای اسحاق آباد نیاسر و حسن سلیمانی جوینانی برادر امام جمعه آران و بیدگل دیدار کرد.

حجت الاسلام ابوالفضل پیراسته در آستانه برگزاری کنگره ملی شهدای طلبه و روحانی، شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱در دیدار با خانواده های شهید روحانی محمد علی ابراهیم زاده در روستای اسحاق آباد نیاسر و  شهید روحانی حسن سلیمانی جوینانی برادر امام جمعه آران و بیدگل، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی مدیون شهدایی است که جان شیرین شان را در راه تمامیت ارضی کشور در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تقدیم کردند.

وی، از برگزاری دو کنگره کشوری و استانی شهدای طلاب و روحانیون خبرداد و اظهار کرد: کنگره شهدای طلاب و روحانیون استانی در ۲۹ اردیبهشت ماه در مصلای نماز جمعه استان اصفهان و کنگره کشوری شهدای طلاب و روحانیون نیز ۴ خردادماه در قم برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است، کاشان در دوران انقلاب و دفاع مقدس با تقدیم بیش از۱۸۰۰ شهید، ۳۸۱۲ جانباز و ۱۹۳ آزاده و بیش از ۸۰ شهید مدافع حرم نقش تعیین کننده ای را در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

یکصد و سه نفر از ۲۱۰۰ شهیدی که شهرستان های کاشان و آران و بیدگل تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند طلبه و روحانی هستند.

 

مشاهده تصاویر دیدار با خانواده شهید حسن سلیمانی جوینانی

 

مشاهده تصاویر دیدار با خانواده محمد علی ابراهیم زاده