دیدار مسئولان با خانواده شهدای روحانی در چهارمحال و بختیاری

Submitted by sharifi on پ, 02/15/1401 - 08:24
در آستانه کنگره سراسری 4هزار شهید طلبه و روحانی؛
دیدار با خانواده شهدای طلبه و روحانی در شهرستان شهرکرد با حضور جانشین فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام برگزار شد.

ادواره 81شهید روحانی استان چهارمحال و بختیاری در روزهای نخستین خردادماه سال جاری قبل از کنگره ملی شهدای روحانی کشور به میزبانی شهر مقدس قم، برگزار می شود.

سردار علی افضلی در دیدار با خانواده معظم شهید سیدرضا جلالی از روحانیون شهید استان چهارمحال و بختیاری، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و 4هزار شهید روحانی دوران هشت سال جنگ تحمیلی گفت:  روحانیون شهید به معنای واقعی هم قبل از جنگ جهاد داشتند و هم در دوران دفاع مقدس در عرصه نبرد و ایثار و مقاومت پیشتاز بودند.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمربنی هاشم علیه السلام افزود: به منظور تجلیل از فداکاری ها و حماسه سازی های این عزیزان و قشر زحمتکش و مقدس در نظام مقدس جمهوری اسلامی، کنگره شهدای روحانی چهارم خردادماه همزمان با ایام پیروزی عملیات غرورآفرین الی بیت المقدس و فتح خرمشهر در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی زنده نگهداشتن یاد شهدا و استفاده از این فرصت های معنوی را نیاز جامعه دانست گفت: افتخار این استان تقدیم بیش از 81 شهید روحانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همزمان قبل از اجلاسیه سراسری کنگره شهدای طلبه و روحانی در قم، برنامه هایی برای زنده نگهداشتن یاد شهدا در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود .

حجت الاسلام والمسلمین  حمید محمدی مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان چهارمحال و بختیاری هم در دیدار با خانواده معظم شهدای روحانی گفت: اجلاسیه کنگره 4هزار شهید طلبه و روحانی کشور، چهارم خردادماه در شهر مقدس قم برگزار می شود و قبل از این کنگره یادواره استانی و دیدار با خانواده های معظم شهدای طلبه و روحانی در استانها می شود.

وی افزود:  استان ولایتمدار چهارمحال و بختیاری  در هشت سال دفاع مقدس بالغ بر 81 شهید طلبه و روحانی تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و به نیابت از مقام معظم رهبری، سرکشی و دیدار با خانواده های معظم شهدا انجام می شود.

محمدی ادامه داد: امروز توفیق داشتیم در خدمت خانواده شهید سید رضا جلالی، کیومرث علیدوستی، غلامرضا خدابنده، غلامرضا رحیمی و عباس خلجی از طلاب و روحانیون شهید استان باشیم و یاد و خاطره تمام شهدا بالاخص شهدای روحانی را گرامی بداریم .

وی در پایان گفت: امیدواریم ان شاءالله خداوند به ما توفیق بدهد که رهروان راستین شهیدان باشیم و به آن مسیری که شهداء انتخاب کردند ما هم جای پای آنها قدم بگذاریم.