اولین جشنواره فیلم بشیر

Submitted by sharifi on ی, 09/14/1400 - 13:17
توسط سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور برگزار می شود:
جشنواره فیلم بشیر از سوی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بخش های مستند، فیلم کوتاه،عکس و گزارش های خبری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، مصطفی هنرمند دبیر اولین جشنواره فیلم بشیر در گفت‌وگویی  از برگزاری این جشنواره با هدف پاسداشت تلاشها و انعکاس فعالیت های طلاب و روحانیون کشور در طول ۲ سال مبارزه با ویروس منحوس کرونا خبر داد و گفت:  جشنواره فیلم بشیر از سوی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در بخش های مستند، فیلم کوتاه،عکس و گزارش های خبری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اينکه تاریخ برگزاری جشنواره فیلم بشیر  هفته اول اسفند ماه سال جاری خواهد بود، افزود:
برگزار کننده جشنواره فیلم بشیر سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور است و موضوع فیلم ها انعکاس خدمات و تلاش های طلاب و روحانیون بسیجی در ایام کرونا در بیمارستان ها، آرامستان ها و همچنین کمک مومنانه در طول دو سال مقابله همگانی با کرونا می باشد.

هنرمند با تاکید بر اینکه "جشنواره فیلم بشیر"، روایت جهاد و ایثار طلاب و روحانیون کشور است، یادآور شد:  طلاب و روحانیون بسیجی با حضور در بیمارستان های شهرهای سراسر کشور ضمن کمک و یاری به کادر پزشکی، با بیماران کرونایی همدردی و همراهی می کردند و با دعا و نیایش، موجب افزایش روحیه و امید به آینده در این عزیزان می شدند.

وی خاطر نشان کرد: این فداکاری و همراهی در حالی صورت می گرفت که بسیاری از مردم به خاطر توصیه پزشکان و به منظور قطع زنجیره سرایت کرونا حتی برای نزدیک ترین افراد خانواده خود نمی توانستند در بیمارستان ها حضور داشته باشند.
طلاب بسیجی با این جهاد و ایثار اجازه ندادند حتی یک نفر از متوفیان کرونا بدون غسل و کفن و اقامه نماز اموات به خاک سپرده شود.

 

پوستر جشنواره فیلم بشیر