انقلاب بدون بسیج ماندگار نیست/ بسیج در میدان عمل محقق کننده فرهنگ عاشورایی است

حجت الاسلام حاجی صادقی:
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت :بسیج در میدان عمل محقق کننده و انعکاس دهنده فرهنگ عاشورایی و مقدمات ظهور است و بصیرت دینی را به تمام معنا به ما و همه عالم شناسانده است.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر امروز در همایش بزرگ طلاب و اساتید بسیجی خواهران استان قم که در محل سالن همایش‌های جامعة الزهرا سلام الله علیها برگزار شد، با تبریک هفته بسیج گفت: یک وقت فکر می کردیم بسیج را لازم داریم تا متجاوزی مانند صدام را عقب برانیم اما اکنون به این رسیده‌ایم که انقلاب بدون بسیج ماندگار نیست.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی تولد جدید اسلام ناب است و امروز دشمن از حمله مستقیم به اسلام و ایران ناامید شده و به دنبال این است که مسلمانان را به جان یکدیگر بیندازد.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، گفت: بسیج در میدان عمل محقق کننده و انعکاس دهنده فرهنگ عاشورایی و مقدمات ظهور است و بصیرت دینی را به تمام معنا به ما و همه عالم شناسانده است.

وی ادامه داد: بسیج و بسیجیان در بالاترین مراحل انقلاب همچون گذشته همواره به وظایف خود عمل کرده و همگام با اهداف این انقلاب و در راستای تحقق این اهداف حرکت خواهند کرد.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی صادقی با اشاره به اهمیت حضور خواهران در بسیج تاکید کرد: امروزه نقش خواهران بسیجی در جامعه بسیار بالا و مهم است و باید دین خدا و اهداف انقلاب را برای مردم تبیین کنند.

گفتنی است: در این همایش از پیام تاریخی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به بسیجیان رونمایی شد.