طلاب و اساتید بسیجی حوزه خواهران قزوین با مردم افغانستان ابراز همدردی کردند

Submitted by sharifi on د, 07/19/1400 - 12:14
طی بیانیه ای؛
طلاب و اساتید مدرسه علمیه فاطمیه خواهران قزوین اقدام تروریستی عوامل استکبار جهانی در به شهادت رساندن مردم نمازگزار مسجد قندوز افغانستان را محکوم کردند.

در پی به شهادت رساندن مردم نمازگزار در مسجد قندوز کشور افغانستان، مدرسه علمیه خواهران فاطمیه  قزوین این اقدام کور تروریستی را به شدت محکوم و خواستار مجازات عاملان این جنایت شد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"وَ قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقاً: و بگو: حق آمد و باطل نابود شد بی‌تردید باطل نابود شدنی است. "

حادثه خونین و فاجعه بزرگ اخیر در افغانستان دل هر مسلمانی را به درد آورد.

همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای(روحی وارواحناله الفداه) وعده نابودی رژیم صهیونیستی، که نمود عینی از باطل است  تا ۲۵ سال آینده داده اند، یقین داریم به زودی نصرت الهی شامل حال تمام مظلومان عالم خواهد شد.

دیروز انفجار در دبیرستان دخترانه افغانستان و امروز حمله به مسجد و نماز گزاران، فردا هم جنایتی دیگر...

آیا این بی شرمان در قرآن نخوانده اند:

بی شک "کسی که مومن مسلمانی را عمدا بکشد، سزایش جهنمی است که همیشه در آن خواهد بود و خشم و غضب پروردگار بر علیه اوست و خدا او را لعنت میکند و برای او عذابی عظیم فراهم میکند. "

 ما طلاب، بسیجیان و اساتید حوزه علمیه فاطمیه(س) استان قزوین ضمن محکوم نمودن این حرکت ظالمانه، خود را هم درد مردم مظلوم افغانستان می دانیم و از مجامع بین المللی و حقوق بشر درخواست  برخورد جدی با این جنایتکاران را داریم.