جنگ تحمیلی درس‌های زیادی به ملت ایران داد

رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین:
رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین گفت: شهدا برای امنیت کشور و دفاع ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی جان خود را فدا کردند، بنابراین باید برای زنده نگه‌داشتن یاد آن‌ها بکوشیم.

حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی در جمع ائمه جماعات مساجد شهر اقبالیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، گفت: ملت ایران و به‌ویژه رزمندگان اسلام در آن دوران با الگو قرار دادن راه و منش سیدالشهدا(ع) و نثار خون پاک خویش نگذاشتند ذره‌ای از خاک کشورمان به دست بیگانگان بیفتد.

رئیس سازمان بسیج طلاب وروحانیون استان قزوین خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی درس‌های زیادی به ملت ایران داد که در هیچ مدرسه و دانشگاهی تدریس نمی‌شود.

مصطفایی ادامه داد: نسل‌های بعد از دوران دفاع  مقدس باید بدانند که دلایل جنگ ایران و عراق چه بود و چه نتایج و آثاری برای کشورمان داشت.

وی اظهار کرد: در آغاز دفاع مقدس توان تولید هیچ نوع سلاح و ابزار دفاعی را نداشتیم، اما امروز در سطح بسیار بالایی از توان تولید در عرصه دفاعی قرار داریم.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: شهدا برای امنیت کشور و دفاع ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی جان خود را فدا کردند، بنابراین باید برای زنده نگه‌داشتن یاد آن‌ها بکوشیم.

 وی ادامه داد: ملت حماسه ساز ایران در  دوران پرافتخار دفاع مقدس با دستانی به ظاهر خالی، ولی با دل‌هایی مالامال از عشق به خدا و تحقق وعده‌های الهی در برابر تجاوز همه جانبه دژخیمان بعثی به پا خاست و با مقاومت سرسختانه، پیروزمندانه و الهام بخش، دشمنان بویژه آمریکای جهان‌خوار را در رسیدن به نیت‌های پلیدشان ناکام ساخت.