محرم و صفر ظرفیت بزرگ دینی در برابر جنگ ترکیبی و فرهنگی دشمن است

د, 05/02/1402 - 11:42
مسئول گروه طلاب جهادگر بسیجی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار:
محرم و صفر ظرفیت بزرگ دینی در برابر جنگ ترکیبی و فرهنگی دشمن است
مسئول گروه طلاب جهادگر بسیجی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار گفت: محرم و صفر به عنوان یک ظرفیت بزرگ دینی می تواند در برابر جنگ ترکیبی و فرهنگی دشمن نقش تأثیرگذاری داشته باشد، بنابراین باید از هر روز و هر ساعت این ایام برای از بین بردن شبهات دینی و عقیدتی نسل های جوان و نوجوان استفاده کنیم.

حجت الاسلام محمدرضا قائم‌پناه ضمن تسلیت ایام محرم حسینی اظهار داشت: محرم و صفر در بُعد معنوی و محتوایی می تواند برای تبیین حقایق به نسل جوان بسیار تأثیرگذار باشد، بنابراین باید از ظرفیت های این ایام برای اعتلای معنویات در جامعه بهره ببریم.

مسئول گروه طلاب جهادگر بسیجی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار ادامه داد: محرم و صفر به عنوان یک ظرفیت بزرگ دینی می تواند در برابر جنگ ترکیبی و فرهنگی دشمن نقش تأثیرگذاری داشته باشد، بنابراین باید از هر روز و هر ساعت این ایام برای از بین بردن شبهات دینی و عقیدتی نسل های جوان و نوجوان استفاده کنیم.

این استاد حوزه علمیه در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از اقدامات انجام شده توسط گروه جهادی «من القلوب» اشاره کرد و گفت: گروه جهادی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق علیه‌السلام بیجار از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.

مسئول گروه طلاب جهادگر بسیجی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار افزود: این گروه جهادی در حوزه های عمرانی، فرهنگی، بهداشتی، معیشتی و... کار خود را شروع کرد و کماکان این امور توسط این گروه جهادی با حضور ثابت طلاب و کمک خیّرین در حال انجام است.

حجت الاسلام قائم پناه بیان کرد: خوشبختانه برنامه های گروه جهادی من القلوب امروز گسترش خاصی پیدا کرده است و این را باید مرهون نگاه جهانی طلاب و اعضای این گروه در خدمت رسانی به مردم دانست.

مسئول گروه طلاب جهادگر بسیجی «من القلوب» مدرسه علمیه امام صادق (ع) بیجار به برخی از امور جهادی این گروه در حوزه عمرانی اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر گروه جهادی من القلوب در بحث ساخت مسجد در روستا «آل کبود» شهرستان بیجار در کنار دیگر برادران در حال تکمیل این پروژه می باشد و در ۲ مرحله پی ریزی و دیوارچینی، اعضای این گروه نقش مهمی داشته و دارند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.