ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۵۸ بار خوانده شده
از سوی مدرسه علمیه الغدیر اهواز؛

توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در مناطق محروم خوزستان

حجت‌الاسلام فرطوسی، با اشاره به توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی میان خانواده‌های کم برخوردار، گفت: مناطقی همچون «غیزانیه»، «کارون»، «رامشیر» و «دشت آزادگان» تحت پوشش فعالیت های جهادی طلاب مدرسه علمیه الغدیر اهواز قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام مصطفی فرطوسی، مسئول واحد رسانه مدرسه علمیه الغدیر اهواز، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در اهواز، با اشاره به فعالیت های جهادی این مدرسه علمیه در زمینه توزیع بسته‌های معیشتی میان خانواده‌های کم برخوردار، اظهارداشت: مدرسه علمیه الغدیر با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر «رزمایش مواسات و همدلی مؤمنانه» با کمک خیرین و طلاب، اقدام به تهیه ۵۰۰ بسته معیشتی کرده است.

وی با بیان اینکه بسته‌های معیشتی در چندین شهر خوزستان توزیع شد، افزود: مناطقی همچون «غیزانیه»، «کارون»، «رامشیر» و «دشت آزادگان» تحت پوشش فعالیت های جهادی طلاب مدرسه علمیه الغدیر اهواز قرار گرفتند.

حجت‌الاسلام فرطوسی، با اشاره به حضور ثابت طلاب برای انجام خدمات اجتماعی به مردم، گفت: از ابتدای بحران کرونا تا به امروز طلاب در عرصه‌های مختلفی خدمتگزار مردم بوده‌اند که یکی از آن عرصه‌ها، ضدعفونی مستمر اماکن تجمعی و ناوگان حمل‌ونقل زمینی اهواز بوده است.

وی در پایان تصریح کرد: هرکجا که نیاز باشد طلاب جهادی مدرسه خدمتی را برای مردم انجام دهند، با جان‌ودل در صحنه حضور یافته و تلاش می‌کنند تا هم باری را از دوش ارگان‌های خدماتی بردارند و هم خدمت رسان مردم محروم جامعه باشند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.