ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۶۴ بار خوانده شده
معاون سازمان امور اجتماعی وزارت کشور:

دوره آموزش فضای مجازی برای هزار مبلغ برگزار می شود

مدیر اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه گفت: هزار مبلغ در قم و مشهد تحت آموزش های فضای مجازی قرار خواهند گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا برته عصر امروز در دیدار دبیر شورای عالی فضای مجازی با آیت الله اعرافی  که در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، عنوان کرد: اگر ما قصد اخلاص کنیم، در فضای مجای نیز می توانیم با افکار شیطانی مقابله کنیم.

وی افزود: کارگاه های سوادرسانه در قم و شهرستان ها به صورت جدی انجام شده  و در مدارسی که جزء سنتی ترین مدارس بودند، این دوره ها برگزار شد که با استقبال پرشور طلاب مواجه گردید.

مدیر اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه گفت: رفته رفته کار به جایی رسید که ما ۱۷۰ نفر را در کشورهای منطقه آموزش دادیم و امروز فقر استاد داریم و تقاضا بسیار است و ۱۱ دوره تا کنون برگزار شده است.

حجت الاسلام والمسلمین برته یادآور شد: هزار نفر مبلغ در قم و مشهد تحت آموزش های فضای مجازی قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: در حوزه نظری هم ما دو بحث فقهی معظم را دامن زدیم که یکی از آن ها با زعامت آیت الله  العظمی سبحانی و دیگری در مرکز فقهی ائمه اطهار (ع)انجام شده که در فضای نظری با تولید دانش مواجه شدیم.

مدیر اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه خاطرنشان کرد: در این زمینه دو نظریه وجود داشت، یکی اینکه ما کلا این کار را کنار بگذاریم چون برای بیگانه است، اما ما دیدیم که از این ابزارها می توان استفاده کرد، ما در فضای یوتیوب و فیس بوک کار را آغاز کردیم و این ها وابسته به هیچ جا نیستند و به صورت مستقل عمل کرده اند.

حجت الاسلام والمسلمین برته اضافه کرد: محتواها و سرفصل ها تقریبا نهایی شده و کارهای نهایی آن با مشورت متخصصین در حال انجام است.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.