ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۰۹ بار خوانده شده
سرپرست حوزه علمیه استان لرستان:

مجلس به نمایندگان جهادی و انقلابی نیاز دارد

سرپرست حوزه علمیه استان لرستان با تبیین شاخص های انتخاب اصلح، تصریح کرد: مجلس به نمایندگان جهادی و انقلابی نیاز دارد.

حجت الاسلام سیدمحمد باقر موسوی در گفتکو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خرم آباد با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: مردم فهیم و با بصیرت جمهوری اسلامی باید با حضور پرشور خود در پای صندوق های رای و انتخاب نمایندگان اصلح و  در تراز انقلاب توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی کنند و سرنوشت خود را مطلوب رقم زنند تا شاهد رشد و توسعه ایران اسلامی باشیم . 

سرپرست حوزه علمیه استان لرستان افزود: مردم باید با تحقیق و مطالعه، افرادی را به مجلس بفرستند که به نظام و رهبری متعهد باشند و همواره در خط ارزش های والای نظام و رهبری حرکت کنند . 

وی با بیان اینکه اخلاص و فعالیت جهادی و انقلابی از دیگر شاخص های انتخاب اصلح است، خاطر نشان کرد: انتخاب نماینده اصلح و مطالبه گری از وظایف مردم بویژه جوانان انقلابی است.

سرپرست حوزه علمیه استان لرستان در ادامه با بیان اینکه مردم باید بدون توجه به گرایش های قومی و حزبی در راستای انتخابی اصلح و کارآمد قدم بردارند، گفت: مردم با تحقیق افرادی مومن، مخلص، ولایی، استکبار ستیز و جهادی را انتخاب کنند تا به رفع مشکلات  کشور کمک کنند. 

حجت الاسلام موسوی در پایان یادآور شد: معیار انتخاب اصلح باید براساس آرمان ها و ارزش های انقلابی، نیازهای کشور و استفاده از ظرفیت و پتانسیل های استان ها برای رفع مشکلات مناطق مختلف باشد.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.