ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۶۶ بار خوانده شده
جهاد روحانیت به وقت بحران؛

قالیشویی طلبه‌های اهوازی در حوزه علمیه

لباس‌ روحانیت را با لباس خدمت به مردم عوض کردند و با توجه به اینکه شهر همچنان از وضعیت فاضلاب به خود می‌پیچید و تخلیه پساب وارد شده به منازل تکمیل نشده است با احساس تکلیفی جوانمردانه به میدان آمدند.

روحانیت یا به اصطلاح عوامانه، آخوندها، همیشه معرض اتهام کسانی هستند که میخواهند وجهه این قشر را در چشم مردم چیزی بر خلاف واقعیت نشان دهند و کم‌کاری خود را پشت اتهاماتی که میزنند پنهان کنند.

اما طلبه‌های اهوازی در بحران اخیر که به دلیل بارندگی ۷۰ میلی‌متری و به تبع آن بالازدگی فاضلاب و ورود پساب به خانه‌ها رخ داد لباس‌ روحانیت را با لباس خدمت به مردم عوض کردند و با توجه به اینکه شهر همچنان از وضعیت فاضلاب به خود می‌پیچید و تخلیه پساب وارد شده به منازل تکمیل نشده است با احساس تکلیفی جوانمردانه به میدان آمدند.

اینجا قالیشویی نیست و این طلبه‌ها هم قالیشو نیستند اما با توجه به همراهی که از ساعات اولیه این بحران و با مردم داشتند و از نزدیک زیر آب و فاضلاب رفتن وسایل و خانه و زندگی همشهریانشان را دیدند در اقدامی داوطلبانه محل تحصیلشان در حوزه امام خمینی (ره) اهواز را به محلی جهت خدمت به مردمی که سال‌ها است از گره کور آب‌وفاضلاب رنج می‌برند تبدیل کردند.

این طلبه‌های اهوازی، کتاب‌های خود را به شوق خدمت به مردم بستند و از جان و دل قالی‌های مردم را که زیر آب باران و فاضلاب غرق شده بود شستند تا به حد وسعشان باری از دوش مشکلات اهوازی که کمرش از مدیریت ناکارآمد شهری خم شده بردارند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.