ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۳ بار خوانده شده
نماینده ولی‌فقیه درسپاه:

مسئولان نظام در فهمیدن، درک و عمل نظرات مقام معظم رهبری ثابت قدم باشند

نماینده مقام معظم رهبری در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: کسانی که به برکت خون شهدا و انقلاب اسلامی عزت پیداکرده و به پست و مقام رسیدند از شما می‌خواهیم در فهمیدن نظرات مقام معظم رهبری و درک و عمل به آن ثابت‌قدم باشید.

حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی ظهر امروز در سخنرانی مراسم ۱۳ آبان مردم قم  که در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد، اظهارکرد: کسانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بدانید ‌با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید، اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

وی با بیان اینکه مردم ولایت مدار قم همواره در صحنه‌های حمایت از انقلاب اسلامی حضور فعال و پرشوری دارند، افزود: ملت ایران دینی دارد که با ظالم، آمریکا، اسرائیل و رژیم آل سعود خائن نمی‌سازد، دینی که ظلم‌ستیز و عدالت‌گستر است و انقلاب اسلامی متولد این دین است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بیان کرد: قرآن کریم به ما یاد داد که دشمنی استکبار با ما بر سر امام حسین(ع) و دین ما است، استکبار مشاهده کند که نسل جدید انقلاب در سنگرنشینی انقلاب با بصیرت و قدرتمندتر از نسل اول برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی ایستاده است.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به هوشیاری جوانان در دفاع از آرمان‌های انقلاب عنوان کرد: نسل جوان وارثان خوبی برای شهدا هستند و خون شهدا را پاس می‌دارند و با شبیخون فرهنگی و فضای مجازی هرگز صحنه انقلاب را ترک نمی‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه  منطق ملت ایران در استکبارستیزی است، افزود: به کوری چشم دشمنان و استکبار امروز همه صحنه‌های انقلاب و مقاومت به پیروزی رسیده است، مگر می‌شود حسینی(ع) بود و با آمریکا کنار آمد و مگر می‌شود دین‌دار و حسینی باشیم و در برابر ستمگری دشمن بی‌تفاوت باشیم!.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه امروز شاهد افول و شکست استکبار هستیم، ابراز کرد: ملت ایران سنگر کلیدی جهان را فتح کرده است، استکبار در بدترین وضعیت قرار دارد و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و عمرش به پایان رسیده و استکبار مرگش فرا رسیده است.

استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: کسانی که از تعامل صحبت کرده و بچه‌های انقلابی را اهل تقابل می‌دانید، بدانند، ما با شیطان بزرگ اهل تعامل نیستیم و این موضوع دستور قرآن کریم است و خداوند می‌فرماید اگر با دشمن تعامل کنید از ما نیستید.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی گفت: شما مردم و نیروهای انقلاب اسلامی را دارید چه نیازی به کدخدای مُرده دارید، مسئولان و مدیران و نخبگان این موضوع را بدانید که انقلاب اسلامی ایستاده ‌و مرگ تدریجی استکبار رسیده است.

وی بیان کرد: نسل جدید انقلاب ثابت کرد که نسبت به انقلاب اسلامی وفادار و مستحکم است و در پیروی از مقام معظم رهبری و سنگر نشینی انقلاب پشت به شهدا نمی‌کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به برنامه‌ریزی دشمن برای مقابله با انقلاب عنوان کرد:قصد دارند اراده انقلابی نسل جوان را تغییر داده و اراده حسینی بودن را بگیرند، باید با بصیرت و ایستادگی و مطالبه عدالت محوری گام برداریم.

وی ادامه داد: دو روز پیش‌خدمت مادر شهیدان جوادی نیا که ۴ فرزندش را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است بودم و از وی پرسیدم چه توصیه و درخواستی داری، گفت هیچی نمی‌خواهم و همه باید حامی ولایت‌فقیه باشیم و آمادگی دارم همه‌چیز را برای نظام و انقلاب اسلامی بدهم.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی‌صادقی خاطرنشان کرد: پیام امت به مسئولین، ولایت مداری است و استکبار این آرزو را به گور می‌برد که روزی رهبری را همانند امام حسین(ع) تنها ببیند و به لطف الهی زن و مرد و کوچک و بزرگ می‌گوییم تازنده هستیم همواره حامی نظام اسلامی و ولایت‌فقیه هستیم.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.