ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۹۷ بار خوانده شده

مسئولان حوزه خراسان به دیدار روحانیون آزاده و ایثارگر رفتند

جمعی از نمایندگان اداره امور اساتید و بسیج اساتید حوزه خراسان با حجت الاسلام امینیان طوسی، از ایثارگران و آزادگان دفاع مقدس دیدار کردند.

جمعی از مسئولان اداره امور اساتید معاونت آموزش و بسیج اساتید به اتفاق مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، با حجت الاسلام امینیان طوسی، از روحانیون آزاده دوران دفاع مقدس دیدار و سلام مدیر حوزه علمیه خراسان را به او ابلاغ کردند.

در این دیدار حجت الاسلام امینیان طوسی، ضمن تمجید از حرکت شایسته و الگویی حوزه علمیه خراسان در تکریم اساتید ایثارگر، تصریح کرد: آن زمان در دوران دفاع مقدس هنگامی که احساس نیاز و اعلام بر ضرورت حضور روحانیون در جبهه های حق علیه باطل می شد، ما بلافاصله از درس و بحث عمیق در حوزه، عازم صحنه نبرد می شدیم و پس از پایان عملیات به کلاس درس باز می گشتیم.

وی با بیان این که علمای حوزه علمیه خراسان پس از بازگشت ما از عملیات، روحیه قوی تری یافته و آن درس و بحث را مجددا برایمان تکرار می کردند تا از سایرین عقب نمانیم، بیان کرد: گاهی پیش می آمد کلاس را تنها برای یک نفر برگزار می کردند وهمه این ها لطف خدا بود.

این آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس در ادامه به بیان خاطرات خود از سال های جنگ تحمیلی و دفاع مقدس پرداخت و با بیان این که عیادت از ایثارگران و دیدار و تجدید خاطرات با آنان، حرکت ارزنده و برجسته ای از سوی مدیریت تحولی حوزه علمیه خراسان قلمداد می شود که امیدواریم استمرار پیدا کند، بیان کرد: این دیدارها قطعا در راستای منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) و عامل انگیزه بخشی به اساتید است.

حجت الاسلام روشندل، مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان نیز در این دیدار با بیان این که مدیر حوزه علمیه خراسان از ابتدای دریافت حکم انتصاب و پذیرش این مسئولیت خطیر، همواره دغدغه ویژه ای نسبت به تکریم اساتید داشته و اعتقاد دارند حوزه باید در عرصه پیگیری سلامت اساتید پرچمدار باشد، گفت: تاکنون نیز چنین بوده که حوزه همواره پیشرو در این عرصه قرار داشته است.

وی با بیان این که این پیگیری نسبت به سلامت اساتید و علما در راستای رسالت خطیر بسیج اساتید حوزه و از فعالیت های تحولی شمرده می شود، عنوان کرد: اساتید عملا در عرصه تربیت و پرورش طلاب نقش چشمگیری دارند و برهمین اساس باید پیگیری سلامت علما مدنظر باشد.

مسئول روابط عمومی حوزه علمیه خراسان ضمن اشاره به مسئله تعطیل کردن درس برای حضور در صحنه های نبرد، آن را حاصل روحیه انقلابی گری اساتید معزز دانست و بیان کرد: دروس حوزه امروزه عملا تحول چشمگیری پیدا کرده است که این تحولات در عرصه آموزش نیز حاصل نیروهای جوان، خوش فکر و برنامه ریز معاونت آموزش قلمداد می شود و امیدواریم همچنان قوت بیشتری به خود بگیرد.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.