ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۴۴ بار خوانده شده
استاد حوزه:

عملکرد قوه قضائیه موجب امیدواری بیشتر مردم به آینده کشور شده است

استاد حوزه علمیه گفت: دیدگاه مردم نسبت به دستگاه قضا نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده و می توان گفت که سبب امیدواری مردم به آینده کشور شده است.

حجت الاسلام علی سالاری  ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم، اظهار داشت: یکی از خواسته های بدیهی و اولیه هر اجتماعی، تامین امنیت و عدالت است و جوامع در پرتو این خواسته بارور و شکوفا می شوند، لذا هر گاه دستگاه و سیستم قضایی و نظارتی به خوبی و به دور از رابطه و باندبازی کار خود را انجام دهد، جامعه نیز از ناهنجاری های موجود در حوزه های مختلف مبرا می شود.

وی  در ادامه با اشاره به عملکرد حجت الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در برخورد با مظاهر فساد در کشور گفت: انصافا عملکرد قوه قضائیه متحول شده است و امروز برای مفسدان مالی و اقتصادی دیگر جا و پناهگاه امنی نیست.

این استاد حوزه با تاکید بر اینکه تداوم مبارزه قوه قضائیه با عوامل فساد مالی و اداری در کشور نتایج خود را در این روزها نشان داده است، بیان کرد: برخوردهای بدون اغماض و شدید دستگاه قضا با مخلان اقتصادی و... کشور باعث شده است که اکنون شاهد کاهش ملموس فساد، اختلاس و... در کشور باشیم.

حجت الاسلام سالاری اظهار کرد: امروز حال و هوای دستگاه قضا در کشور تغییر کرده است و جامعه نیز خواستار تداوم برخوردهای قاطعانه رییس دستگاه قضا می باشد.

وی با اشاره به اینکه کارنامه این مدت سیستم قضایی کشور درخشان تر از ادوار گذشته است، گفت:  دستگیری برخی از مخلان و مفسدان بزرگ اقتصادی در کشور توسط سیستم قضایی کشور باعث ایجاد ثبات در بازار شده است.

وی یادآور شد: عملکرد قوه قضائیه سبب امیدواری مردم به آینده شده است. همه امیدواریم که برخوردها با مخلان و مفسدان همچنان با قوت تداوم داشته باشد تا ظلمی بر مظلوم واقع نگردد و شاهد اجرای واقعی عدالت اسلامی در سطح کشور باشیم.

 

حوزه نیوز

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.