ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۹۰ بار خوانده شده
فرمانده سپاه استان قزوین:

روحانیون بکوشند پایه های اعتقادی مردم به خاطر سوءمدیریت و تهاجمات فرهنگی لرزان نشود

سردار شاهرخی گفت: شما روحانیون باید تلاش کنید پایه های دینی و اعتقادی مردم، به خاطر سوء عملکرد مسئولین و سوء تبلیغات عده ای در خارج از کشور و نیز عده ای خود فروخته و منافق در داخل سست و لرزان نشود.

سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین به مناسبت فرا رسیدن ایام محرم در جمع روحانیون مستقر در روستاهای هدف قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان اظهار کرد: : روحانیون مستقر در روستاها به همراه همسرانشان در خط مقدم پیشرفت و آبادانی روستاها هستند.

وی ادامه داد: شما روحانیون باید تلاش کنید پایه های دینی و اعتقادی مردم، به خاطر سوء عملکرد مسئولین و سوء تبلیغات عده ای در خارج از کشور و نیز عده ای خود فروخته و منافق در داخل سست و لرزان نشود.

فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در ادامه افزود: عملکرد شما نشان می دهد که اگر درست عمل شود علیرغم همه تبلیغات سوء، باز هم فطرت ها به سمت خداوند می رود و مردم پایبند به دین و انقلاب خواهند بود.

سردار شاهرخی در پایانیادآور شد: بصورت موثر در زندگی مردم حضور داشته باشید و برای تحصیل خود در روستا فکر کنید بلکه تحصیل هم مهم است و هم شما را به روز نگه می دارد.

این مقام مسوول توصیه کرد: دست به قلم باشید و خاطرات روزانه خود را در روستا بنویسید و هر موفقیتی که بدست می آورید را قدردان همسرانتان باشید.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.