ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۹۴ بار خوانده شده
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران:

حوزه های علمیه باید از سمت کار فردی به سمت کار تشکیلاتی و جمعی حرکت کنند

سرکار خانم جلالی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در اولین جلسه هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور گفت: حوزه های علمیه باید الویت بندی نمایند و یک لایه نخبگانی داشته باشند تا بتوانند بسترهای مختلفی برای محور های مختلف بیانیه و لایه های مختلف بیانیه با توجه به نوع مخاطب آماده کنند.

سرکار خانم جلالی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران در اولین جلسه هیئت اندیشه ورزان سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور گفت: اولین دغدغه مدیران مدارس علمیه همین موضوع بیانیه گام دوم می باشد ، که در اولین فرصت برای این موضوع برنامه ریزی نموده اند ، ا زجمله در استان بوشهر  نقشه راه بیانیه گام دوم ترسیم نمودند و اینکه در ماه رمضان امسال ۹۰ هزار منبر در ۲۷ استان  که بیشترین مباحث مطرح شده بیانیه گام دوم انقلاب و یا یکی از محورهای هفت گانه بیانیه بوده است و حدودا ۳۰ هزار جلسات پرسش و پاسخ در طی ماه رمضان برپاشده است .

ایشان اشاره نمودند در حال حاضر ۱۰ هزار مبلغ در این زمینه فعال شده اند و چیزی که همه حوزه های علمیه بر آن اصرار دارند همان طور که حضرت آقا فرمودند:  از سمت کار فردی به سمت کار تشکیلاتی و جمعی رفتن می باشد.

 حوزه های علمیه باید استراتژی تعریف کنند که در بیانیه گام دوم باید به سمت استراتژی و تعین لایه ها بروند و لذا بسیج طلاب باید مغز افزار سازمان بسیج مستضعفین باشد که در مباحث محتوایی به سایر اقشار کمک کند.

خانم جلالی عنوان نمودند: حوزه های علمیه باید الویت بندی نمایند و یک لایه نخبگانی داشته باشند تا بتوانند بسترهای مختلفی برای محور های مختلف بیانیه و لایه های مختلف بیانیه با توجه به نوع مخاطب آماده کنند. و در بحث کار عملیاتی در میدان، از کلی گویی به مباحث عملیاتی بروند و البته باید این را پیوند بزنند به برنامه های سال حضرت آقا،  ضمن اینکه حوزه های علمیه باید با همکاری بسیج طلاب و سایر اقشار در بخش رونق تولید کارکنند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.