این مطلب ۹۷ بار خوانده شده

بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور به مناسبت هفته حجاب و عفاف

بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور به مناسبت  هفته حجاب و عفاف

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا ایها النبی قل لازواجک و بناتک و نساء المومنین یدنین علیهن من جلابیبهن ذلک ادنی ان یعرفن فلا یوذین و کان الله غفورا رحیما (احزاب- ۵۹)

ای پیامبربه زنان و دخترانت وبه زنان مومن بگو پوششهای خودرابر خودفروترگیرنداین برای این که شناخته شوند و مورد اذیت قرار نگیرند(به احتیاط)نزدیکتر است و خدا آمرزنده مهربان است..

 

بیش ازچهارده قرن است که  زن مسلمان از سیاهی و ظلمات کوته بینی جهّال زمانه اش نجات یافته و با پوشش و حریمی که اسلام عزیز برایش تعریف نموده  از مظلومیت و ستمدیدگی رهایی پیدا کرده است..

در همه ی این اعصار ،بدخواهان و احزاب شیاطین در تلاش بودند  با ایجاد  جایگاه تصنعی و تشریفاتی برای زن ، ورواج رفتارهای ضد دینی ،اخلاقی ،ارزشی وفراگیر نمودن پدیده ی شوم بی حیائی جهت ضربه زدن به اسلام ناب محمدی وبا بهره وری بدون حد و حصر از زن و تلقین این مطلب که ارزشمند ترین سرمایه اش جذابیت جسمی اوست ،وادارش کنندبا عریانی وکشف حجاب در اماکن عمومی  وسیله وملعبه ای برای سوء استفاده و مقاصد خائنانه انان شود.

پس از وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام امت (ره) وهدایتهای پیامبرگونه اش، زنی که ذیل این انقلاب ظهور کرد،تعریف جدیدی از زن را ارائه داد ، تعریفی عاقلانه،عالمانه صحیح و منطقی که تعیین کننده جایگاه زنان ،در عصر مدرن است .

صلابت و عزت زن مسلمان امروز به حرمت خون پاک آنانی است که بدون ذره ای تردید برای حفظ حجاب و حیاء فاطمیِ  به یادگار مانده از کوچه های غریب مدینه  ، پا در عرصه ی نبرد و جان فشانی گذاشتند ..

ما اساتید و طلاب بسیجی با بهر ه گیری از آیات نورانی قران کریم ،کلمات گهر بار حضرات معصومین علیهم السلام ،فرامین و توصیه های امامین انقلاب اسلامی ،وصایا و پیامهای شهدای گرانقدر و در راستای رسالت ذاتی خود ضمن محکوم کردن حرکات خائنانه دشمنان داخلی و خارجی از همه زنان و دختران متدین ،انقلابی وولایتمدار ایران اسلامی دعوت می کنیم تا ضمن رعایت کامل حجاب فاطمی و انجام فریضه حیاتی امر به معروف و نهی از منکر در این عرصه ، دشمنان ایران اسلامی را بیش از پیش مایوس و نا امید نمایید .

از مسئولین قوه قضاییه ،صداوسیما ،مسئولین فرهنگی کشور مصرانه درخواست داریم تا برای تحقق و ارتقای سطح حجاب در جامعه اسلامی ، با همت مضاعف و انجام مسئولیت های خود زمینه جامعه ای در شان و تراز انقلاب اسلامی را فراهم اورند

 

 

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

 

مرکز امور خواهران

سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون

هفته حجاب و عفاف- تیرماه ۱۳۹۸

 

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.