ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۱۴ بار خوانده شده
مدیرکل اعزام مبلّغ سازمان اوقاف خبر داد:

اعزام ۱۱۵۰ مبلّغ به سراسر کشور در ایام ماه مبارک رمضان

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه از اعزام ۱۱۵۰ مبلغ به سراسر کشور در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت الاسلام شفیع زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به اعزام مبلغین در ایام ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: یکی از طرح هایی که سازمان اوقاف در ماه مبارک رمضان به خصوص در استان های محروم مانند سیستان و بلوچستان دارد، طرح ضیافت الهی است که با توجه به حضور چشمگیر زائرین در امامزادگان نیاز به اجرای برنامه های فرهنگی و معنوی برای زائران بیش از پیش احساس می شود.

وی ادامه داد: امسال نیز از سوی سازمان اوقاف و امورخیریه کشور  ۱۱۵۰ نفر از مبلغین به امامزادگان اعزام شده اند که البته در این میان اولویت با مبلغین بومی است.

حجت الاسلام  شفیع زاده افزود: امسال نیز در راستانی افزایش سطح کیفی دوره ای آموزشی دو روزه ای را در ابتدای اردیبهشت ماه در قم برگزار کردیم که هدف از این دوره ارتقاء مباحث تبلیغی مخصوص ماه مبارک رمضان بود.

وی افزود: در این دوره نیز همانند دوره های قبل از اساتید سطح اول در این طرح استفاده کردیم و الحمدلله جمعیت خوبی حضور پیدا کردند.

مدیرکل اعزام مبلغ سازمان اوقاف و امور خیریه ادامه داد: ایام ماه مبارک امسال تفاوت های زیادی با سال های گذشته داشت به طوری که ۶۲ نفر از  اساتید تفسیر در استان های مختلف مستقر شده اند و روزانه بین ۲ یا ۳ جلسه به مباحث تفسیر می پردازند.

وی افزود: جزء خوانی امسال نیز در استان های مختلف همانند سال های گذشته در جوار امامزادگان و مساجد برگزار می شود و قبل از این جزء خوانی ها، جلسات تفسیر با حضور اساتید برگزار می شود.

حجت الاسلام شفیع زاده تصریح کرد: علاوه بر این در ایام لیالی قدر که شاهد حضور چشمگیر مردم در امامزادگان هستیم خیمه های معرفت به صورت گسترده برپا خواهد شد که در زمینه های مختلف از قبیل مشاوره و چند رسانه ای خدماتی را به زائران و مجاوران بقاع متبرکه خواهند داد.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.