ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۵۶ بار خوانده شده
حجت الاسلام حسینی نژاد در تجمع طلاب همدانی:

از خون شهید حجت الاسلام قاسمی نخواهیم گذشت

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: شهید حجت الاسلام قاسمی سه فرزند داشت که یکی از آن ها به تازگی ازدواج کرده است و خدا می داند که آن ها اکنون در چه شرایط روحی قرار دارند؛ ما روحانیون نیز در این غم شریک هستیم و به آن ها قول می دهیم که پیگیر این موضوع خواهیم بود و از خون ایشان نخواهیم گذشت.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد پیش از ظهر امروز در تجمع طلاب و فضلای همدانی مقیم قم که در محکومیت شهادت حجت الاسلام مصطفی قاسمی در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم برگزار شد، عنوان کرد: در این حادثه ای که در همدان اتفاق افتاده، قطعا دست صهیونیزم پشت پرده این ترور قرار دارد.

وی افزود: با این خون ها نه تنها روحانیت از چشم ها دور نشد، بلکه بیشتر بر دل مردم نشست و گذشته این انقلاب و تاریخ نشان داده که هر جا دشمنان علیه روحانیت برنامه ای ریخته اند، شکست خورده اند و ما در جریان شهادت شهید بهشتی ها شاهد بودیم که روحانیت چقدر عزیز شد.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا گفت: در حادثه سیل اخیر روحانیون بیل به دست در محل حضور پیدا کردند و محبوبیت آنان افزایش یافت؛ دشمنان خیال می کنند می توانند با این حرکات روحانیت را از چشم بیندازند؛ اما دوباره شکست خواهند خورد.

وی بیان کرد: همه ما از اینکه همرزمانمان رفته اند و ما مانده ایم، ناراحتیم و در این شرایط وظیفه داریم راه آن ها را دنبال کنیم و قطعا در انتظار شهادت در راه خدا خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد ادامه داد: نیروی انتظامی و دستگاه های اطلاعاتی به طور دقیق در این حادثه عمل کرده و در حال پیگیری این موضوع هستند.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا ابراز کرد: امروز شبهه ای در میان برخی از طلاب مطرح است که شاید مردم به دلیل تورم ها و گرانی های موجود، طلاب را مسئول این وضعیت می دانند و به همین دلیل شاهد این ترور ها هستیم؛ اما باید گفت این سخن در فضای مجازی به دروغ مطرح می شود و این روحانیون باید بدانند که مردم امروز بهتر از اوایل انقلاب روحانیون متعهد را از غیرمتعهد تشخیص می دهند.

وی خاطرنشان ساخت: امروز روحانیوت در اوج قدرت و محبوبیت بوده و دشمنان می خواهند در بین خود ما شبهه بیندازند؛ ما می دانیم دشمنان از کجا می سوزند؛ آن ها از غزه، لبنان، یمن، نیجریه، بلندی های جولان و منطقه خاورمیانه سوخته و می دانند رهبری این جریان با روحانیت است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد تصریح کرد: اسلام هزینه دارد و ما برای ماندگار شدن در تاریخ باید هزینه بدهیم و شهادت در راه خداوند افتخار ماست.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا مطرح کرد: روحانیت هیچ گاه از حقیقت گویی و افشاگری دست برنداشته و در خدمت به مردم و دفاع از مظلومان دنیا همواره در خط مقدم بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد اضافه کرد: کسی مانند شیخ زکزاکی ۲۰ میلیون نفر را به تشیع جذب کرده و دشمنان می دانند که روحانیون از بمب هسته ای برای آن ها خطرناک تر است.

وی تاکید کرد: دشمن در چنین شرایطی می ترسد که اسلام نفوذ بیشتری در دنیا داشته باشد و به همین دلیل دست به این اقدامات می زند و روحانیت باید بداند که با این خون ها محبت و عظمتش در بین مردم بیشتر خواهد شد.

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلا یادآور شد: این شهید سه فرزند داشتهکه یکی از آن ها به تازگی ازدواج کرده است و خدا می داند که آن ها اکنون در چه شرایط روحی قرار دارند؛ ما روحانیون نیز در این غم شریک هستیم و به آن ها قول می دهیم که پیگیر این موضوع خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی از مسئولین هشدارهای رهبر انقلاب نسبت به فضای مجازی را جدی نمی گیرند و بعید نیست دشمنان در قدم بعدی برای ترور سراغ مردم بروند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.