ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۱۷۳ بار خوانده شده
آیت الله غروی:

تجمع روز یک شنبه فیضیه ضروری بود

عضوشورای عالی حوزه های علمیه با بیان این که جامعه مدرسین و شورای عالی حوزه، نسبت به مواضع مقام معظم رهبری حساس هستند و بی تفاوت نیستند گفت: تجمع روز یک شنبه فیضیه لازم و ضروری بود.

آیت الله سید محمد غروی در دیدار تعدادی از طلاب و اساتید حوزه، با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب و وظیفه حوزه و حوزویان در این زمینه، گفت: تجمع روز یک شنبه فیضیه هم لازم بود و  هم ضروری.

وی افزود: غیر از کارهای عملی که باید انجام بگیرد مانند این تجمع که انجام شد، کار تبیینی نیز باید انجام بگیرد.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بیان داشت:‌ بنده پیگیر شدم بر بیانیه گام دوم، شرح خوبی نوشته شود و به صورت کتاب درسی یا از راه های مختلف به طلاب آموزش داده  و امتحان گرفته شود.

آیت الله غروی افزود: همچنین خود بنده پیشنهاد دادم که در دروس حوزه دست آورد های انقلاب آموزش داده شود، هم مشخص باشد چه بودیم قبل از انقلاب و به چه پیشرفت بزرگی بعد از انقلاب رسیدیم.

وی با بیان این که،  شورای عالی حوزه و جامعه مدرسین آنچه تشخیص می‌دهند وظیفه است به آن عمل می کنند؛ گفت: هم جامعه مدرسین و هم شورای عالی نسبت به مواضع مقام معظم رهبری حساس هستند و بی تفاوت نیستند.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه اظهارداشت: در جلسات جامعه مدرسین، مسائل روز را بحث می کنند، حالا با نامه، تماس با مسئولین یا با دادن اطلاعیه ورود پیدا می کنند و و ظیفه خود را انجام می‌دهند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.