ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۱۷۳ بار خوانده شده

نشست مدیران حوزه علمیه با رئیس سازمان محیط زیست کشور

مسئول دفتر امور موقوفات و منابع پایدار و مسئول دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی حوزه‌های علمیه به همراه مدیران شهری قم،‌با رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد  آبادی‌پیشه مسئول دفتر امور موقوفات و منابع پایدار به همراه حجت الاسلام و المسلمین مهدی رجایی نیا مسئول دفتر برنامه ریزی و نظارت راهبردی حوزه‌های علمیه ،‌در محل سازمان حفاظت محیط زیست کشور با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور دیدار و گفتگو کردند.

بر اساس این گزارش: در این دیدار دکتر سقائیان نژاد شهردار قم ، دکتر بختیاری نائب رئیس شورای شهر و دکتر موسوی مدیر کل محیط زیست استان قم نیز حضور داشتند.

 در این جلسه موضوعات مختلفی در زمینه ترویج و تبلیغ فرهنگ محیط زیست و پروژه‌های در دست اقدام در استان قم بحث و بررسی شد.

کلانتری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن ارائه گزارشی از وضعیت محیط زیست کشور، اظهار داشت: با وجود پتانسیل فراوان در استان و نیز حوزه علمیه قم به عنوان مرکز جهان تشیع و پشتوانه معنوی عظیم در کشور که توان فرهنگ سازی قوی دارد انتظار می‌رود در این استان در انجام اقدامات اساسی شاهد شهری پاکیزه با رعایت همه‌ی استاندارد‌های زیست محیطی باشد.

 وی با بیان اینکه امروز نیاز کشور در موضوعات محیط زیستی، ایجاد بستر‌های مناسب و ترویج فرهنگ حفظ محیط زیست در بین مردم می‌باشد، افزود: استان قم ظرفیت‌های زیادی در زمینه‌ی گسترش فضای سبز شهری و ایجاد مناطق گردشگری دارد و نگاه این سازمان به این استان همواره مثبت و ویژه بوده است.

 رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور خاطرنشان کرد: همین مسئله موجب می شود، استان قم به عنوان الگو در زمینه ی محیط زیست و گردشگری کشور انتخاب می‌شود تا  شهرداری قم با همکاری مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه طرحی در راستای ایجاد منطقه الگو و نمونه گردشگری و استان پایلوت محیط زیست کشور تهیه و تدوین کند، تا پس از انجام مراحل مطالعاتی، اجرایی و عملیاتی آن آغاز شود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.