ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۱۷۴ بار خوانده شده
در قم برگزار شد:

نشست بررسی حواشی جشنواره فیلم فجر در کمیسیون های مجلس خبرگان رهبری

حواشی فرهنگی جشنواره فیلم فجر با حضور معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جلسه کمیسیونهای «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» و «بررسی راههای حراست و پاسداری از ولایت فقیه» مجلس خبرگان بررسی شد.

جلسه کمیسیون های «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» و «بررسی راههای حراست و پاسداری از ولایت فقیه» مجلس خبرگان رهبری، پنجشنبه ۲۵ بهمن در قم برگزار شد.

بر اساس این گزارش: در جلسه کمیسیون «سیاسی، اجتماعی و فرهنگی» مجلس خبرگان، موضوع «حجاب، عفاف و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر»، مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه که با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز یکی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تشکیل شد ابعاد موضوع «حجاب، عفاف و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر» و راهکارهای مبارزه با ولنگاری در حوزه هنر به ویژه تئاتر و موسیقی، در دستور کار قرار داشت که ضمن بررسی نظرات و انتقادات اعضای کمیسیون، اقدامات دستگاههای مسؤول، مورد ارزیابی و درباره آن بحث و بررسی انجام گرفت.

به گزارش حوزه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین ملکوتی مخبر کمیسیون با بیان اینکه این جلسه با هدف بررسی وضعیت عفاف حجاب و تسامح در عرصه فرهنگ و هنر در دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری تشکیل شد افزود: بررسی حواشی فرهنگی جشنواره فیلم فجر با حضور معاونان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله مهمترین موضوعات امروز بود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.