ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۲۷۱ بار خوانده شده
معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

شکستن حریم قم هدف اصلی دشمنان نظام است

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به جایگاه قم در کشور، گفت: شکستن حریم قم هدف اصلی دشمنان نظام است.

حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی عصر امروز در دوازدهمین گردهمایی خواهران مبلغ استان قم که در سالن اجتماعات جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برگزار شد،با اشاره به جنگ تحمیلی و فراخوان امام خمینی (ره) برای بسیج عمومی اظهار داشت: دشمن در جنگ سخت شکست خورد و نتوانست اقدامی انجام دهد.

وی ادامه داد: در ادامه کار دشمن با جنگ نرم وارد شد و همان زمان رهبر انقلاب با عنوان شبیخون فرهنگی و ناتوی فرهنگی هشدارهای لازم را دادند.

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی تاکید کرد: هشدارهای رهبری هیچگاه مورد توجه قرار نگرفت و دشمن هر روز جلوتر می آید و ما هم عقب نشینی می کنیم.

وی افزود: کسانی که در برابر این سیل تهاجم فرهنگی بایستند اندک هستند و این دردآور است.

معاون جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به سخنرانی رهبر انقلاب در ۱۹ دی در جمع مردم قم اشاره کرد و بیان داشت: رهبر انقلاب قم را مورد توجه قرار دادند و بیان داشتند که دشمن قم را مورد هدف قرار داده و می خواهد چهره انقلابی قم را از بین ببرد.

وی به برنامه های جامعه مدرسین حوزه علمیه قم برای مقابله با اقدامات ناهنجار در قم اشاره و بیان داشت: جامعه مدرسین به دنبال این است که برنامه های تبلیغی را بین خواهران افزایش دهد تا بتوانند تاثیر خود را در جامعه بگذارند.

حجت الاسلام و المسلمین آشتیانی با بیان این که اگر خواهران در سطح خودشان به میدان بیایند قطعا موفقیت های زیادی خواهیم داشت، تصریح کرد: اگر حریم قم شکسته شود قطعا دشمنان به اهداف خود خواهند رسید و نباید در این زمینه کوتاه بیاییم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وضعیت جامعه پرداخت و گفت: در خصوص معیشت مردم هر هفته این موضوع در جامعه مدرسین مورد بررسی قرار می گیرد و مراجع عظام تقلید نیز بارها روی این مهم تاکید می کنند اما متاسفانه گوش شنوایی نیست.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.