ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۱۴۷ بار خوانده شده
امام جمعه سنندج:

انقلاب دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین برد

امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه انقلاب آمد که دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین ببرد، گفت: آنچه تاریخ گواه می دهد این است که در دوران ستم شاهی مملکت مختص به گروه و طبقه خاصی از اشراف و درباریان بود، ولی با پیروزی انقلاب ورق برگشت و این انقلاب به دست مستضعفان و صاحبان اصلی آن افتاد.

ماموستا عبدالرحمن خدایی امروز در جمع طلاب اهل سنندح شهر سنندج ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از اصلی ترین و مهمترین برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران، ورود ملت به میدان بود، لذا این مهم نباید هرگز به دست فراموشی سپرده شود.

امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه در دوران رژیم ستم شاهی هیچ یک از ملت ایران و حتی نخبگان جایگاهی در خور شان نداشتند، گفت: متاسفانه در دوران گذشته ایران تنها یک کشور وارد کننده بود و تنها چیزی که در این مملکت وجود نداشت خودباوری جوانان بود که این امر برای آینده کشور بسیار خطرناک بود.

این عالم اهل سنت در ادامه سخنان خود بیان داشت: اما با پیروزی انقلاب اسلامی جوانان وملت به صحنه آمدند و پایه های یک نظام مردمی و الهی را بنا نهاده اند.

ماموستا خدایی با تاکید بر اینکه انقلاب آمد که دیوار تبعیض و دودستگی در کشور را از بین ببرد، گفت: آنچه تاریخ گواه می دهد این است که در دوران ستم شاهی مملکت مختص به گروه و طبقه خاصی از اشراف و درباریان بود، ولی با پیروزی انقلاب ورق برگشت و این انقلاب به دست مستضعفان و صاحبان اصلی آن افتاد.

امام جمعه سنندج در ادامه سخنان خود افزود: دهه فجر امسال از چند جنبه برای همه ما مهم است؛ اول اینکه دشمنان نقشه های بسیاری برای این روزها کشیده اند و برای ناامید کردن ملت ایران دست به هر توطئه های زده و خواهند زد، لذا همه باید هوشیار باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی دیگر از موضوعاتی که نباید هرگز آن را فراموش کنیم مسئله وحدت در کشور است. متاسفانه برخی از افراد و گروه ها به صورت هدفمند به دنبال ایجاد تفرقه و شکاف در امت اسلام و هم وطنان هستند که این موضوع باید به دقت رصد شود و همه در قبال آن مسئول هستیم.

ماموستا خدایی در بخش دیگری از سخنان خود با ابراز رضایت و خشنودی از وحدت و برادری و تعامل بسیار مناسب بین روحانیون و علمای اهل سنت و اهل تشیع، تاکید کرد: خوشبختانه علیرغم سم پاشی های رسانه ای دشمنان خارجی و داخلی، وحدت مثال زدنی بین علمای اهل سنت و اهل تشیع وجود دارد که باید قدردان این نعمت الهی باشیم.

این عالم اهل سنت ادامه داد: در استان کردستان هم بحمدالله وحدت بین مردم بسیار خوب و مثال زدنی است، لذا از همه هم استانی های فهیم و بافرهنگ درخواست داریم که حضوری پرشور در اعیاد جشن انقلاب داشته باشند و نیز اینکه فریب تبلیغات دروغین رسانه هایی معاند نظام و وحدت اسلامی را نخورند.

به گزارش حوزه نیوز، امام جمعه سنندج در پایان سخنان خود گفت: اگر می خواهیم که دشمنان این ملت به مانند گذشته همچنان ناکام باشند، باید وحدت دینی خود را در کشور حفظ و حتی تقویت کنیم، زیرا وحدت برادران مسلمان بهترین و استوارترین سنگر در مقابل دشمنان است.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.