ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۲۰۵ بار خوانده شده
حجت الاسلام والمسلمین زمانی:

سند بردگی ملت ایران با تصویب کنوانسیون مبارزه با پولشویی امضا می‌شود

مسئول دفتر سیاسی-اجتماعی حوزه علمیه گفت: در هفته آینده قرار است کنوانسیونی که مقام معظم رهبری و مراجع تقلید آن را رد کرده اند، تصویب شود و برای نخستین بار در تاریخ ۴۰ سال انقلاب سند بردگی کشور امضا خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسن زمانی ظهر امروز در سخنرانی بین الصلاتین مسجد مرکز مدیریت حوزه علمیه در جمع کارکنان این مرکز، عنوان کرد: در هفته آینده، قرار است کنوانسیونی که مقام معظم رهبری و مراجع تقلید آن را رد کرده اند، تصویب شود و با تصویب  آن برای نخستین بار در تاریخ ۴۰ سال انقلاب، سند بردگی کشور امضا خواهد شد.

وی افزود: یکی از حلقه های اسناد ۲۰۳۰ بوده و fatf و امثالهم هم در حال تحمیل شدن به رهبر انقلاب و ملت ایران است.

مسئول دفتر سیاسی اجتماعی حوزه های  علمیه گفت: شورای نگهبان از fatf تعداد ۴۰ ایراد گرفت و هفته آینده در مجمع تشخیص مصلحت نظام در دستور کار قرار خواهد گرفت و ظاهرا هماهنگی ها برای رای آوردن آن انجام شده است.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی مظلومیت رهبر معظم انقلاب را بسیار شدید دانست و تاکید کرد: ایشان بارها بر اینکه این اسناد در اتاق فکر دشمنان طراحی شده و دولت های دنباله رو، آن را اجرا کرده اند، تاکید نموده اند و اگر جمهوری اسلامی این کنوانسیون ها را نپذیرند، فشار وارد می‌کنند که مثلا ۱۴۰ کشور آن را پذیرفته اند، چرا جمهوری اسلامی نپذیرند.

وی خاطرنشان کرد: قانون مبارزه با پولشویی قانونی است که جلوی فعالیت‌های کشورهای به تعبیر آمریکا تروریست و به تعبیر ما آزادی بخش، گرفته می‌شود.

مسئول دفتر سیاسی اجتماعی حوزه علمیه بیان کرد: مقام معظم رهبری این کنوانسیون ها را چیزهایی نمی‌دانند که جمهوری اسلامی زیر آن شانه خالی کند و اصل این کار را غلط می‌دانند و از مسئولان انتظار دارند در مقابل این اسناد و در مقابل دشمنان، ایستادگی کنند.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی مطرح کرد: رهبر معظم انقلاب از شورای انقلاب فرهنگی گله مند هستند و نباید اجازه می‌دادند کار به اینجا بکشد، متاسفانه دشمنان از طرق مختلف اعمال نفوذ می‌کنند که این مباحث، مظلومیت مقام معظم رهبری را می‌رساند.

وی اظهار داشت: واژه تروریست را دشمنان معنا می‌کنند و این ایرادی بود که شورای نگهبان وارد کرد، تصریح رهبر انقلاب این بوده که تحفظ در این سند هیچ مفهومی ندارد و مطابق فرمایشات ایشان، نظام آموزشی کشور نباید متاثر از دیکته های دشمنان بر ما باشد.

مسئول دفتر سیاسی اجتماعی حوزه علمیه ابراز کرد: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب کشورهای غربی هیچ حقی ندارند که با نادیده گرفتن فرهنگ ملت ها خواسته های خود را به آنان تحمیل کنند و اگر این اسناد امضا شود، باید بر فرازهای آن عمل شود و اگر عمل نشود، با قرارگیری کشور در انتهای فلان لیست، از بسیاری از خدمات بین المللی محروم می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین زمانی ادامه داد: یکی از مسئولان کشور در مقابله با فرمایشات رهبر معظم انقلاب به رد سخنان ایشان پرداخته و با شدیدترین الحان، اسلام و مبانی دینی را زیرسوال برده است.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.