ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۱۷۷ بار خوانده شده
رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه:

تحریم های دشمنان شکست خواهد خورد

آنچه خواست امام راحل به عنوان بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری می باشد ،این است که مسئولین باید برای رفع مشکلات مردم همه تلاش خود را بکار گیرند.

حجت الاسلام و المسلمین فرخ فال درگفت وگو با خبرنگارخبرگزاری«حوزه»، با اشاره به سالروز ۱۹ دی روز قیام خونین مردم قم در حمایت از مرجعیت شیعه گفت: این روز یک تلخی و شیرینی داشت، تلخی آن توهین به مرجعیت شیعه و شیرینی هم وحدت مردم و حوزه و  پناه بردن به بیت مرجعیت، حمایت از مرجعیت و محکوم ساختن فتنه بود.

رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه  افزود: آنچه خواست امام راحل به عنوان بنیانگذار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری می باشد ،این است که مسئولین باید برای رفع مشکلات مردم همه تلاش خود را بکار گیرند.

وی عنوان کرد: همانطور که در گذشته مردم درانواع مشکلات و تحریم ها قرار گرفتند و سر بلند بیرون آمدند در این زمان هم این گونه خواهد بود و تحریمهای دشمنان شکست خواهد خورد.

حجت الاسلام و المسلمین فرخ فال گفت: معتقدیم در این شرایط کنونی که کشور و مردم در فقر و گرانی قرار دارند،  مسئولین لازم است برای رفع مشکلات اقتصادی و گرانی تلاش کنند.

 رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه اظهارداشت: مسئولین بدانند مردم برای پیروزی و تداوم انقلاب زحمت فراوانی کشیدند و داشتن اشتغال وکار از حقوق آنها است.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.