این مطلب ۱۲۰۴ بار خوانده شده
مسئول بسیج اساتید،طلاب و روحانیون استان کرمان:

حمله به دفاع مقدس برای جلوگیری از رویش محسن حججی هاست

حجت الاسلام سنجری گفت: دشمن به دنبال بدرد آوردن دل خانواده های شهدا هستند و در این میان عده ای هنرپیشه نما در موضوعاتی که هیچ تخصصی ندارند، اظهار نظر می کنند و اکثر این اظهار نظرها در راستای اهداف دشمن است.

حجت الاسلام محسن سنجری کارشناس سیاسی پیرامون انتشار کلیپ موهنی که توسط یک خواننده پاپ، اظهار داشت: اخیرا بودجه بسیار سنگینی توسط کنگره آمریکا برای تخریب چهره های انقلاب در قالب مباحث زنان، قومیت ها و …. این ها از تصویب شده  است.

حجت الاسلام محسن سنجری گفت: هیچ وقت یک کشور نمی آید هزینه بسیار بالایی برای کارهای رسانه ای انجام دهد بدون اینکه بهره برداری برای منافع خود نداشته باشد.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: جنگ برای ما سختی های بسیاری داشت ولی ما از آن گنج بیرون آوردیم، این ها گفتند ما می آییم جلوی استخراج این چهره ها و ارزش هایی که همان گنج های جنگ بودند را می گیریم. می بینیم که جوان های متولد دهه هفتاد مثل محسن حججی ها از این چهره های دفاع مقدس الهام گرفته بودند.

حجت الاسلام سنجری خاطر نشان کرد: دشمن این ها را نمی تواند ببیند برای مقابله با آن، می آید محسن حججی را با آن وضع دستگیر می کند و برای اهداف خود آن را نمایش می دهد ولی نتیجه عکس می دهد.

وی افزود: این برای دشمن خیلی سنگین بود پس هدف را عوض کردند آمدند اصل الگو را هدف قرار دادند و برای کم ارزش کردن ارزش های دفاع مقدس وارد شدند.

این کارشناس سیاسی ابراز داشت: آنها به دنبال بدرد آوردن دل خانواده های شهدا هستند و در این میان از عناصر هنری هم برای شتاب دادن به این روند، استفاده کردند و یک خواننده می آید با انتشار کلیپی، جنگ را بچه بازی می داند و با آن لباس شیطانی به شهدا توهین می کند و جنگ را باطل جلوه می دهد.

این مقام مسئول یادآور شد: همه این ها برای این است که جای شهید را با جلاد عوض کنند. دشمن می آید بجای شهید تعابیر دیگر را بکار می برد و حتی شهدا را تروریست می نامند؛ آنجایی که به پاسگاه مرزی ما حمله می شود و جواب قاطعی به آن داده می شود می گویند چرا شما موشک پرانی می کنید! بعد می آیند از آن داعشی که به پاسگاه مرزی حمله کرده دفاع می کنند.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: می گویند چرا با وجود مشکلات اقتصادی در سوریه می جنگید، نمی دانند که این هنر ماست که جنگ را از مرزها دور می کنیم تا هزینه ها را کاهش دهیم. اگر آنجا هزینه نمی شد صدها برابر باید در مرزهای خودمان هزینه کنیم.

وی افزود: حالا می بینید که حتی در قراردادهای بین المللی هم جبهه مقاومت را هدف قرار می دهند تا این جبهه را تضعیف کنند.

حجت الاسلام سنجری گفت: از طرف دیگر عده ای هنرپیشه نما در موضوعاتی که هیچ تخصصی ندارند اظهار نظر می کنند و اکثر این اظهار نظرها در راستای اهداف دشمن است.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان تصریح کرد: مردم ما مردم خوبی هستند و این کار دشمن برای آن ها آشکار شده، ولی ما باید جوری رفتار کنیم که دل خانواده های شهدا را خالی نکنیم، باید تبیین کنیم، تشریح کنیم و برای این باید به مطالعه کتاب های جبهه و جنگ اهتمام بیشتری شود تا نقش زنان، مردان، نوجوانان در دفاع مقدس را بفهمیم.

وی افزود: رهبر انقلاب خیلی روی این مسئله تاکید دارند و هم می خوانند و هم دیگران را با تقریض روی کتاب ها و با اشاراتی که در سخنرانی ها دارند، توصیه می کنند.

حجت الاسلام سنجری خاطر نشان کرد: هر توصیه به این ایثارگری ها تیری به قلب دشمن است . دشمن به دنبال کم ارزش کردن شهدا است.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون کرمان بیان داشت: علاوه بر مطالعه، برگزاری نشست های تبیینی و یادواره برای شهدا باید بیش از گذشته باید انجام شود، باید خاطرات شهدا گفته شود، باید از امکانات خودمان و امکانات دشمن بگوییم. باید بگوییم از میزان خسارت دشمن، از نحوه پیش برد عملیات ها، حالا اگر گفتیم که عملیات ها همینجوری پیش رفته البته ما منکر الطاف الهی نیستیم ولی باید از سختی های جنگ هم گفته شود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.