ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۵۲۱ بار خوانده شده
با حکم رییس دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا؛

حجت الاسلام گواهی به سمت معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا منصوب شد

با حکم حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا، حجت الاسلام گواهی به سمت معاون آموزش و تربیت این دفتر منصوب شد.

امیر محمدی مسؤول روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، از مسؤولیت جدید حجت الاسلام گواهی رییس این سازمان در دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا خبرداد.

وی ‌اظهار داشت: با توجه به سوابق خوب آقای گواهی در امور فرهنگی و مدیریتی، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی رییس دفتر عقیدتی سیاسی ستاد فرماندهی معظم کل قوا در حکمی حجت الاسلام عبدالعی گواهی را به عنوان معاون تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی کل قوا منصوب کردند.

محمدی با اشاره به بخش هایی از این حکم خاطرنشان کرد: در بخشی از این حکم ساماندهی و ارائه راهبرد در امور عقیدتی کارکنان نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه عمومی از جمله وظایف حجت الاسلام گواهی در مسؤولیت جدید عنوان شده است.

وی ادامه داد: سیاست گذاری و نظارت تخصصی بر امور آموزشی و تربیتی کارکنان نیروهای مسلح وهمین طور هدایت راهبردی از جمله دیگر امور محوله به معاونت تربیت و آموزش دفتر عقیدتی سیاسی کل قوا بیان شده است.

مسؤول روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در پایان عنوان کرد: البته فعالیت حجت الاسلام گواهی در سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور ادامه دارد و ایشان با حفظ سمت قبلی در مسؤولیت جدید مشغول به کار شده اند.

گفتنی است، حجت عبدالعلی گواهی که چندی پیش پس از فعالیت چندین ساله در سازمان بسیج طلاب و اساتید استان تهران و نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران از سوی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران به عنوان مسئول سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه‌های علمیه سراسر کشور معرفی شده بود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.