ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۸۳ بار خوانده شده
آیت الله العظمی نوری همدانی: موضوع برجام از همان ابتدا، حیله جبهه استکبار بوده است

موضوع برجام از همان ابتدا، حیله جبهه استکبار بوده است/ برای حمایت از تولید داخلی، جلوی قاچاق گرفته شود

زمانی تولید و اشتغال در کشور نتیجه می دهد، که جلوی اشتغال گرفته شود، وقتی جلوی قاچاق گرفته شود مردم هم به فکر استفاده از تولید داخلی می افتند.

حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار سردار غلامی، رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بر بیداری مسلمانان در مقابل قوم یهود، نصاری، اسرائیل و جبهه استکبار تأکید کردند و گفتند: قرآن کریم از همان ابتدا در مورد حیله های قوم یهود سخن گفته و خطر این قوم را بیان کرده است.

ایشان افزودند:امروز شاهد حقه نخست وزیر اسرائیل در منطقه هستیم و هر روز این حقه ها رنگ تازه به خود می گیرد، یکی از این مسائل و حقه ها بحث برجام بود و هست که از همان اول با نقشه وکلک پیش آمدند.

معظم له بابیان اینکه زمانی تولید و اشتغال  نتیجه می دهد که جلوی قاچاق گرفته شود، عنوان کردند: وقتی جلوی قاچاق گرفته شود مردم هم به فکر استفاده از تولید داخلی می افتند.

حضرت آیت الله نوری همدانی با بیان اینکه یکی از مسائل مهم کشور سازندگی انسانها است گفتند: در این رابطه اسلام برنامه های زیادی را ارائه داده که یکی از آنها ایجاد سازندگی ایمان و عقیده است.

این مرجع تقلید افزودند: سازندگی مسئله مهمی در ساختن انسانها است و نباید این سازندگی تنها صرف حرف گفتن باشد، بلکه سازندگی درعمل اجرا شود تا تنها به عنوان ادعا باقی نمایند

معظم له بابیان اینکه در طول تاریخ انسانهای برجسته ای بودندکه ابتدا خودراساختند تا توانستند اثر گذار باشند که از جمله آن اباذرها و مقدادها هستند، افزودند: این مسئله نشان می دهد تا انسان ازدرون ساخته نشود،نمی تواند فرد مؤثری باشد.

 ایشان افزودند: عامل دوم سازندگی انسانیت، اخلاق است. انسان با اخلاق می تواند افراد زیادی را جذب دین کند.

حضرت آیت الله نوری همدانی گفتند: عنصر سوم، عمل است. دنیای امروز برای افراد انقلابی این عوامل را نیاز دارد. انسان انقلابی، اخلاق محور، با اراده و عامل و با ایمان است و با این سه عنصرکارهای بزرگ می کند. 

معظم له با بیان اینکه انقلاب به راحتی بدست نیامده و باید با قدرت انقلاب را نگه داشت،گفتند: برای حفظ انقلاب لازم است نسبت به ارکان انقلاب شناخت داشته باشیم و در این عرصه نیازمند به تربیت  بسیجیان انقلابی هستیم.

 ایشان بابیان اینکه کشور، انقلاب و نظام بیش از گذشته به تربیت افراد انقلابی نیازمند است، افزودند: با بودن افراد انقلابی خیال همه دلسوختگان نظام راحت خواهد بود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.