ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده
بیانیه

بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در محکومیت تجاوز خصمانه آمریکا، انگلیس و فرانسه به خاک سوریه

ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی شدیدا این حماقت را محکوم کرده و از جامعه جهانی می خواهیم فریاد مظلومیت مردم سوریه را پاسخگو باشند. برادران و خواهران سوری را به صبر که مفتاح پیروزی است فراخوانده و همه جانبه از ایشان حمایت می نماییم .
نسخه مناسب چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم

بَرَاءةٌمِّنَ اللّهِ وَرَسُولِهِ إلَى الَّذِينَ عَاهَدتُّم مِّنَ الْمُشْرِكِينَ /خداوپیامبرش بیزارندازمشرکانی که باآنهاپیمان بسته اید (سوره توبه / آیه ۱)

مقام معظم رهبری (حفظه الله):

"حمله‌ . . . به سوریه یک جنایت است. بنده صریحاً اعلام میکنم رئیس‌جمهور آمریکا، رئیس‌جمهور فرانسه و نخست‌وزیر انگلیس جنایتکارند و جنایت کردند؛ طَرفی هم نخواهند بست، سودی هم نخواهند برد؛ همچنانکه در سالهای گذشته در عراق، سوریه،‌ افغانستان حضور پیدا کردند و از این قبیل جنایات انجام دادند و سودی هم نبردند. (۱۳۹۷/۰۱/۲۵)"

 

دولت های آمریکا ، فرانسه و انگلیس با تجاوز خصمانه به تن مجروح سوریه مظلوم ، ددمنشی خود را بار دیگر به اثبات رساندند . دروغ تسلیحات شیمیایی بار دیگر تکرار شد و امنیت منطقه با دلارهای سعودی و موشک های سه دولت به اصطلاح مدافع حقوق بشر به مخاطره افتاد . آری هنر منادیان به اصطلاح صلح جهانی سنگ زدن به پای لنگ است و نمک پاشیدن به زخم تازه زنان و کودکان و مظلومان سوری .

ننگ برجنگ و ننگ برجنگ طلب !

ننگ بر دولت های حامی این حرکت دون صفتان !

و ننگ بر دلارهای وهابیان داعش زا که پس از مخدوش کردن چهره جهانی مسلمین حالا بنای فشار موشکی بر این امت مظلوم را دارند .

حداقل بهره وریشان می توان تأثیر بر انتخابات کشورهایی چون لبنان باشد که به این همه هزینه واقعا برآورد اقتصادی احمقانه ایست .

ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی شدیدا این حماقت را محکوم کرده و از جامعه جهانی می خواهیم فریاد مظلومیت مردم سوریه را پاسخگو باشند . برادران و خواهران سوری را به صبر که مفتاح پیروزی است فراخوانده و همه جانبه از ایشان حمایت می نماییم .

 

سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور

۲۷/۱/۱۳۹۷

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.