ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۱۸ بار خوانده شده
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:

استعدادهای جوان در فضای معنوی اردوهای راهیان نور جوشان می شوند

حجت الاسلام گواهی گفت: راهیان نور در حقیقت یک فرصت بسیار ارزشمند و طلایی است که از این فضای معنوی می توان برای جوشش استعدادها بهره مند شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالعلی گواهی عنوان کرد: معنویت در هر جایی بروز پیدا کند، موجب جوشش استعداد انسان می شود؛ افرادی که حافظ کل قرآن می شوند، در دروس دانشگاهی و دانش آموزی نیز رتبه های اول را کسب می کنند، حفظ قرآن روحیه انسان را عوض می کند.

 

image

 

وی افزود: راهیان نور در حقیقت یک فرصت بسیار ارزشمند و طلایی است که از این فضای معنوی می توان برای جوشش استعدادها بهره مند شد. زمانی که طلاب، جوانان و نوجوانان یا به صورت کلی هر قشری برای دیدن این صحنه های بسیار ارزشمند دفاع مقدس به یادمان ها می آیند و ایستادگی رزمندگان آن دوران را می بینند، قطعا احساس دین می کنند.

رئیس سازمان بسیج اساتید و طلاب تصریح کرد: زمانی که رشادت نوجوان رزمنده با دشمن تا دندان مسلح را می بینند، خواسته و یا نا خواسته این استعداد درونشان شکوفا می شود و خود را مدیون می دانند. زائران راهیان نور در بعد علمی نیز از این فضای معنوی برای پیشرفت و همچنین رشد و تعالی خودشان استفاده می کنند.

گواهی اظهار کرد: به زائران راهیان نور توصیه می شود تا مانند سفر کربلا از این لحظات ارزشمند و نورانی استفاده می کنند. در بسیاری از یادمان ها میبینیم که در معراج شهدا جوانان به خاک افتادند و در کنار پیکر شهدای تازه تفحص شده، تابوت های ارزشمند را در آغوش گرفته و حلقه اشک ارزشمند آنان در حال ریزش است.

 

مهرنبوز

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.