ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۷۸ بار خوانده شده
رییس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:

دیدار مسئولین سازمان با مراجع عظام تقلید

حجت الاسلام والمسلمین گواهی با بیان اینکه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در نظر دارد برای بهبود کار خود از نظرات علما بهره‌مند شود گفت: بسیج طلاب در روزهای آتی با مراجع عظام تقلید دیدار می‌کنند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، حجت الاسلام گواهی مسئول بسیج طلاب گفت: سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در نظر دارد برای بهبود و پیشرفت کار خود از نظرات علما و شخصیت های برجسته بهره مند گردد.

وی افزود: در این راستا در اولین گام تصمیم گرفتیم در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۲ و ۲۳ اسفندماه ۹۶  دیدارهایی با مراجع عظام تقلید داشته باشیم و ازآنها کسب رهنمود کنیم.

حجت الاسلام گواهی تصریح کرد: به این ترتیب طبق برنامه ریزی های انجام شده روز سه شنبه با آیات عظام تقلید نوری همدانی، مکارم شیرازی، صافی گلپایگانی  و جعفر سبحانی دیدار خواهیم داشت.

مسئول بسیج طلاب اظهار داشت: روز چهارشنبه نیز قرار است با آیت الله جوادی آملی و آیت الله علوی گرگانی ملاقات داشته باشیم و از آنها برای بهبود کارهایمان پیشنهاداتی را دریافت کنیم.

گواهی گفت: بسیج طلاب در ۴ حوزه اصفهان، قم، مشهد و تهران استقرار دارد و بیش از ۲۵۰۰ نفر از اساتید حوزه های علمیه عضو سازمان بسیج طلاب شده اند.

وی با بیان اینکه این ارتباط گرفتن با علما و مراجع و بزرگان بسیار برای قشر های بسیج اثرگذار است گفت: به خصوص برای ما که باید ارتباط تنگاتنگی با مراجع داشته باشیم این دیدار ها مفید خواهد بود. هدف ما تقویت بنیه های اخلاقی و بصیرت سیاسی است و اغلب مراجع در این راه همگام با رهبر معظم انقلاب قدم بر می دارند و در مناسبت های مختلف ملی و مذهبی با مردم و رهبری هستند و امیدواریم که این ارتباط ها روز به روز بیشتر شود.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.