ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۰۱ بار خوانده شده
مسؤول بسیج طلاب استان گلستان:

تهدید و رجزخوانی دشمنان، ملت ایران را مصمم‌تر می‌کند

حجت‌الاسلام علیرضا ریاحی اظهار کرد: حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن برای داخل و خارج کشور و برای دشمنان و دوستان حاوی پیام است، اظهار کرد: ملت ایران ۳۹ سال پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و آن را تأیید کردند و با وجود همه دشمنی‌های دشمنان داخلی و خارجی، فشارها و تحریم‌ها تا پای جان ایستادند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور،  وی با بیان اینکه فشارها و تهدیدهای مختلفی از سوی دشمنان داخلی و خارجی برای ملت ایران وجود دارد، گفت: مشکلات کشور نمی‌تواند ملت ایران را از مسیر انقلاب جدا کند.
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان با تأکید بر اینکه  مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی را عامل مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود در کشور نمی‌دانند، افزود: مشکلات اقتصادی و معیشتی موجود در کشور به‌واسطه فشارها و تحریم‌های دشمن و در برخی مواقع ضعف عملکرد مسؤولان ایجاد شده است.
ریاحی بیان کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امروز نشان داد مردم به‌دلیل مشکلات معیشتی و اقتصادی از نظام و ارزش‌ها فاصله نگرفتند و به طور قطع قلب رهبر معظم انقلاب اسلامی که چند روز گذشته به حضور تماشایی ملت ایران در راهپیمایی بشارت داده بودند شاد است.
وی با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب، گفت: وقتی فشارهای دشمنان بیشتر می‌شود ملت بصیر و دشمن‌شناس ایران می‌داند که باید حضور پرشور داشته باشد و دسیسه‌های دشمنان را خنثی کند.
مسؤول بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان تأکید کرد: هر چه رجزخوانی‌ها، تهدیدات و یاوه‌گویی‌های دشمن بیشتر باشد ملت ایران مصم‌تر در عرصه‌ها حضور خواهند یافت که این مهم نشان می‌دهد نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه جهانی پیروز است.
ریاحی با بیان اینکه مسؤولان مدیون مردم هستند و باید حضور باشکوه آنها را در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدر بدانند، اضافه کرد: مسؤولان در راستای حل مشکلات معیشتی، اقتصادی و رفع فساد، رانت‌خواری و امثال آن گام بردارند و دستگاه‌های متولی و نظارتی بدانند ملت باید راضی باشند چراکه ولی‌نعمت انقلاب مردم هستند نه جریانات سیاسی و گروه‌ها و احزاب.
وی ادامه داد: درصورتی‌که دستگاه‌های نظارتی نسبت به فساد، رانت‌خواری و تخلفات مشابه کوتاهی کنند به سرنوشت کسانی دچار می‌شوند که یا از کشور متواری شدند یا لکه ننگ خیانت بر پیشانی آنها ایجادشده است.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.