ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۷۱ بار خوانده شده
بیانیه

بیانیه ۲۲ بهمن ماه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور

ما اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن عزم راسخ در تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و دعوت از همه اقشار میهن اسلامی، خود نیز با این موج عظیم همراه گشته و بار دیگر اعلام می کنیم جمعیتی که پشتوانه اش خداست شکست ندارد.
نسخه مناسب چاپ

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور

به مناسبت راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۳۹۶

 

ما با دست خالی بر این قدرت فوق العاده شیطانی که همه قدرت ها دنبال او بودند غلبه کردیم.

(امام خمینی)

 

نهضتی که امام خمینی پرچمدار و پایه گذار آن بود توانست غبار از چهره اسلام زدوده و سیمای حقیقی آن را پس از ۱۴ قرن به جهان تشنه عدالت بنمایاند، به همین دلیل است که انقلاب اسلامی ایران در جهان اسلام به عنوان "انقلاب امام خمینی" شناخته شده است.

امروز تئوریسین ها و سیاستمداران اروپایی و آمریکایی بر ضرورت پذیرش و تحمل واقعیت انقلاب اسلامی و جایگاه این نظام الهی در عرصه بین المللی علیرغم همه مخالفت ها و کارشکنی ها تمکین نموده اند.

از این رو ۲۲ بهمن را نباید به عنوان روز پایانی یک رژیم سیاسی و آغازی بر حیات رژیم دیگری تلقی کرد بلکه از آن باید به عنوان سرفصلی برجسته در تاریخ سیاسی ایران و نقطه عطفی در روند مبارزات ملت بزرگ ایران دانست

۲۲ بهمن روز اوج تفسیر قرآنی "حتّی یغیّروا ما بانفسهم" ملت ایران است. ملت مقاوم ایران اسلامی در این روز همه ساله این انقلاب و تغییر بزرگ و ارادی خود را به نمایش می گذارد و این اجتماع پرشکوه به دلیل اینکه از خود ملت سزاوار ما نشأت می گیرد به تفسیر رهبر فرزانه انقلاب که در دیدار با کارکنان نیروی هوایی فرمودند: "۲۲ بهمن امسال از آن ۲۲ بهمن های تماشایی خواهد بود"

به همین منظور ما اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن عزم راسخ در تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و دعوت از همه اقشار میهن اسلامی، خود نیز با این موج عظیم همراه گشته و بار دیگر اعلام می کنیم جمعیتی که پشتوانه اش خداست شکست ندارد.

انشاالله، بهمن ۱۳۹۶

سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.