ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۹۳۰ بار خوانده شده
بیانیه

بیانیه سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور به مناسبت دهه فجر ۱۳۹۶

ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و حمایت همه جانبه از فرمایشات خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله)، در راهپیمایی ۲۲ بهمن همگام با سایر اقشار حضور فعال داشته و امت حزب الله را به این حرکت مقتدرانه دعوت می نماییم .

بسم الله النور

بیانیه سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور

به مناسبت دهه فجر ۱۳۹۶

إِنَّ اللَّهَ لا يُغَيِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّى يُغَيِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ / خداوند سرنوشت هيچ قوم (و ملّتى) را تغيير نمى‏دهد مگر آنكه آنان آنچه را در خودشان است تغيير دهند (رعد/۱۱)

    وقتی ظلم پنجاه ساله خاندان پهلوی مستضعفین ایران زمین را به ستوه آورد ، مردم چون انبار باروتی متراکم شدند ، اما جشن های دوهزار و پانصدساله و جشن فرهنگ شیراز این امت دین مدار را منتظر جرقه ای هدایت گونه نمود . تذکرات بزرگان دین افاقه نکرد . و انفجار نور زمانی صورت پذیرفت که امام راحل حجت بر همگان تمام کرد .

    چه روزهای پرشور و معنویتی ، ملت مسلمان ایران زمین یکپارچه به عوض ستم پهلوی ، عدالت علوی خواستند و در این راه خون بهترین عزیزانشان را هدیه نمودند .

    ملت ایران نزدیک به چهل سال است که این ایام را ارج می نهد ، تا آنجا که مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فرمود : هر سال بیست و دو بهمن ، ملت ایران ضربه‌ای بر دشمنان وارد میکند ؛ مثل بهمنی بر سر دشمنان و مخالفان فرود می‌آید . (بیانات ۲۸/۱۱/۱۳۹۱)

     هجمه های پیاپی رادیوها و شبکه های ماهواره ای طی سال های گذشته در شکستن عزم این ملت راه به جایی نبرد . در حال حاضر نیز شبکه های اجتماعی نوین حمله های ناجوانمردانه خود را چندصد برابر کرده و سرعت عملیات فتنه را به شدت بالابرده اند ، اما ملت بصیر و فهیم ایران اسلامی ، مقبولیت این نظام ولایی را حتما با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال بار دیگر نشان خواهد داد .

    ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و حمایت همه جانبه از فرمایشات خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) ، در راهپیمایی  ۲۲ بهمن همگام با سایر اقشار حضور فعال داشته و امت حزب الله را به این حرکت  مقتدرانه دعوت می نماییم .

 

والله الموفق المعین و الیه التُکلان

بهمن ۱۳۹۶

سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.