ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۶۰ بار خوانده شده
مسئول بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان کرمان:

راهبردهای دشمن برای براندازی نظام در دهه چهارم انقلاب/ مسئله نقد معصومین تسهیل ریل‌گذاری دشمن علیه اسلام و انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین سنجری گفت: فردی که می گوید امروز می توان همه را نقد کرد حتی اگر معصوم باشد، در پاسخ به او باید گفت برای نقد پیامبر باید در جایگاه ابوجهل و ابولهب باشیم چون تنها این افراد پیامبر را نقد می کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، حجت الاسلام والمسلمین محسن سنجری در جمع طلاب خواهر مدرسه علمیه حضرت زینب (س) استان کرمان درخصوص راهبردهای دشمن در دهه چهارم انقلاب گفت: هدف دشمن براندازی نرم نظام جمهوری اسلامی ایران است که از هیچ کوششی در جهت نابود کردن انقلاب اسلامی ابایی ندارد.

 

مسئول بسیج اساتید، طلاب و روحانیون استان کرمان تصریح کرد: دشمن به دنبال این است که با اجیرکردن تعدادی افراد دست نشانده در کشور، اینگونه القا کند که این نظام ناکارآمد است و نمی تواند خواسته های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مردم را برآورده کند بر همین اساس برخی افراد در داخل کشور و تعدادی نیز از خارج، نافرمانی مدنی را در دستورکار خود قرار می دهد.

 

وی خاطرنشان کرد: کار دیگر دشمن معرفی کردن ایران وحزب الله به عنوان محور شرارت است؛ در هفته گذشته اتفاقاتی افتاد و برخی نماینده ها کنوانسیونی تحت عنوان کنوانسیون پالرمو را امضا کردند در حالیکه هیچ مطالعه ای روی بندهای آن نداشتند و امروز پالرمو به عنوان یک موضوعی است که در آینده به عنوان پاشنه آشیل نظام جمهوری اسلامی ایران می شود.

 

حجت الاسلام والمسلمین سنجری ابراز کرد: از بندهای این کنوانسیون این است که حزب الله  لبنان را به عنوان محور شرارت معرفی می کند و با کمال تاسف دیدیم نماینده های ما همانطور که در ۲۰ دقیقه برجام را امضا کردند، این امر را بدون مطالعه امضا کردند و تامل نکردند که ببینند در بندهای آن آمده که حزب الله لبنان یک گروه تروریستی است که درآمد آن ازراه مواد مخدر و باج گرفتن آن از کشتی های تجاری است.

 

مسئول بسیج طلاب وروحانیون کرمان با اشاره به اینکه تحریم های حوزه های انرژی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از دیگر راهبردهای دشمن است، بیان کرد: در اغتشاشات اخیربرخی شعار مرگ بر سپاهی سر می دادند؛ ازآنجا که سپاه در بحث محور مقاومت و کشورهای اسلامی وظیفه خود را در جهت دفاع از آرمان های انقلاب و اسلام به خوبی انجام داده است، مورد هجمه برخی افراد داخلی وخارجی قرار گیرد.

 

وی با اشاره به درگیری های اخیر در غرب کشور افزود: اشرار در قالب داعش قصد نفوذ و ورود به کشور را داشتند که سپاه جلوی آنها را گرفت که این موارد برای دشمن سخت است لذا تخریب سپاه و عملیات روانی تحت عنوان تحریم سپاه توسط اروپاو آمریکا در دستور کار آنها قرار دارد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سنجری اسلام ستیزی و مقابله با جریان انقلاب را راهکار دیگر دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی دانست و اذعان داشت: امروز دشمنان جمهوری اسلامی ایران را محور اسلام می دانند و قصد از بین بردن آن را دارند چون این محور می تواند نقش ژئواستراتژیک در منطقه داشته باشد.

 

وی تشریح کرد: خط ابریشم که آسیا را به اروپا وصل می کند، کم هزینه ترین مسیر است و لذا جهت تجارت چین به طرف جمهوری اسلامی است و دشمنان در معادلات سیاسی خود درنظر دارند که باید حاکمیت اسلام را از بین برد تا محوریت آن به دست دیگران بیفتد.

 

مسئول بسیج اساتید، طلاب وروحانیون استان کرمان با بیان اینکه برخی مواقع کارهایی می کنیم که ریل گذاری دشمن علیه اسلام و انقلاب را تسهیل می کنیم، عنوان کرد: فردی که می گوید امروز می توان همه را نقد کرد حتی اگر معصوم باشد، در پاسخ به او باید گفت برای نقد پیامبر باید در جایگاه ابوجهل و ابولهب باشیم چون تنها این افراد پیامبر را نقد می کردند.

 

وی ادامه داد: پیامبر(ص) و معصوم اگر نقد شوند، آنگاه معصوم معنی پیدا نمی کند چون معصوم قابل نقد نیست؛ پیامبر هیچگاه اشتباه نمی کند و بیان چنین مواردی از نکاتی است که ریل دشمن را تسهیل می کند که روز به روز تشکیلات خود را برای نفوذ و براندازی جمهوری اسلامی ایران طرح و نقشه بکشد.

 

حجت الاسلام والمسلمین سنجری اظهار داشت: از نکات دیگر که موردتوجه است، ترساندن ملت ایران از حمله نظامی است؛ این حرف که دشمن می خواهد حمله نظامی به ایران داشته باشد، جز سخن دشمن چیزی نیست چرا که دوست هیچگاه به دنبال وحشت زده کردن مردم نیست؛ البته باید براساس آموزه های قران گوش به زنگ و آماده باشیم و در مقابل دشمن بایستیم اما القای ترس از حمله نظامی، حرف دشمنان است.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از راهبردهای دشمن، القای ناکارامدی رهبر انقلاب است، مطرح کرد: اخیرا در برخی استان ها و در محور تهران قم، بارش شدید برف موجب ایجاد مشکلاتی برای مردم شد که دیدیم هیچ برنامه ای در دستورکار مدیریت بحران نبود؛ از سوی دیگر در حوزه مسکن عنوان قوطی کبریت به کار می برند که باید به این افراد گفت یک نمونه مسکن زیبا، باصفا و دلچسب برای مردم به صورت پایلوت بسازید که از روی آن کپی برداری کرده و مسکن درست بسازند اما دراین ۵ سال هیچ اقدامی دراین راستا صورت نگرفته است.

 

مسئول بسیج اساتید، طلاب وروحانیون استان کرمان خاطرنشان کرد: دشمن توطئه چیده است که ناکارامدی برخی از مسئولین را در حل مشکلات کشور به سمت رهبری مدیریت کند و مردم دچار اشتباهات محاسباتی شود؛ همچنین مشروعیت زدایی از نظام سیاسی اسلام و موضوع جدایی دین از سیاست سال ها در دستور کار دشمن قرار دارد و امروز شاهد عملیات  روانی رسانه های جمعی و فضای مجازی علیه نظام وجمهوری اسلامی هستیم.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.