ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۰ بار خوانده شده

بیانیه محکومیت استفاده ابزاری از زن مسلمان ایرانی درنمایشگاه خودرو

قال رسول الله (صلی الله علیه و آله) : انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق -پیش از اسلام جایگاه زن سخیف و به دور از شأن انسانی بود. با بعثت رسول ختمی مرتبت، اخلاقیات معنای حقیقی خود را پیدا کرد و همه بشریت از چشمه جوشان معارف حیات بخش آن وجود نازنین بهره مند شدند.
نسخه مناسب چاپ

بسمه تعالی

بیانیه محکومیت استفاده ابزاری از زن مسلمان ایرانی درنمایشگاه خودرو

قال رسول الله (صلی الله علیه و آله) : انما بعثت لاتمم مکارم الاخلاق

پیش از اسلام جایگاه زن سخیف و به دور از شأن انسانی بود. با بعثت رسول ختمی مرتبت، اخلاقیات معنای حقیقی خود را پیدا کرد و همه بشریت از چشمه جوشان معارف حیات بخش آن وجود نازنین بهره مند شدند. یکی از آن موارد ، شناخت جایگاه حقیقی زن در پیشگاه الهی و مقام والای زن بوده است .مسئله عفت وحیای زن همواره مورد توجه ائمه معصومین (علیهم السلام) بوده و آیات مختلفی نیز در زمینه حجاب وعفت بیان شده، اما با گذشت قرن ها از بعثت پیامبر و پیشرفت روزافزون و چشمگیر مسلمانان ، دشمنان که همیشه کینه اسلام را به دل را داشته اند بیکار ننشستند برنامه های مختلفی برای تغییر و از بین بردن سنت الهی داشته و دارند. متأسفانه این روزها شاهد تضعیف کرامت والای زن به تقلید خودی ها از اجنبی ها هستیم و مسئولین گویا چشمی برای دیدن آن ندارند .پیروی کورکورانه و شاید آگاهانه و مغرضانه از فرهنگ های سخیف غربی و استفاده ابزاری از زن برای تبلیغ کالای اقتصادی از دست اندرکاران حوزه اقتصادی آیا امری پسندیده است؟

باید این پدیده که بصورت یک هجوم و شبیخون فرهنگی به سوی کشورمان سرازیر شده را جدی تر گرفته وعاملین و مسببین این جریان که زنان بزک شده ومانکن را برای اغراض شخصی و سازمانی خود بکارگیری می کنند ، شناسایی ومحکوم کرد.

باید در آستانه ولادت رحمه للعالمین و پیامبر عظیم الشأن اسلام وولادت موسس مذهب جعفری به کسانی که زن را با استفاده از جاهلیت مدرن در حدیک ابزار و کالای تبلیغی تنزل داده وکرامت او را به هیچ می انگارند هشدارد داد و از همه صاحبنظران فکر و اندیشه دینی باید در این عرصه مبارزه علمی و فرهنگی با فرهنگ بیگانه، استمداد طلبید و امروز مطالبه جدی اساتیدو طلاب خواهر حوزه های علمیه، روشنگری حرکت دشمن در این جریان است و از بن دندان وبا ضرس قاطع پیروی از فرهنگ منحط دشمنان اسلام را محکوم کرده و از ریاست محترم قوه قضاییه خواستاریم که مسببین این حرام شرعی را شناسایی نموده و از هرگونه تکرار وقایع اینچنینی به شدت جلوگیری نمایند.

جمعی از خواهران طلاب کشور

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.