ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۴۷۲ بار خوانده شده
پایان داعش و پیام بسیج طلاب

بیانیه سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور به دنبال خبر پایان حیات داعش

امروز داعش به ایستگاه پایانی حیات خود رسید و جبهه مقاومت و رزمندگان دلیر سپاه اسلام بار دیگر چونان مجاهدین صدر اسلام از مهاجرین و انصار پرچم اسلام عزیز را برافراشتند و بار دیگر بیرق شیعه را بر بلندای قله تاریخ نصب کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم

اِنّا فَتَحنا لَکَ فَتحاً مُبِیناً

 

جهان اسلام در آغاز ماه مبارک ربیع الاول، ماه سرور و شادی اهل بیت رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(صل الله علیه و آله وسلم) خبر مسرت بخش نابودی شجره خبیثه داعش که بازیگر اصلی جنگ نیابتی استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و صیهونیست و نوکران منطقه ای آن بود را دریافت کرد و قلب تمامی مسلمانان، شیعیان و آزادی خواهان و حق طلبان جهان از این اتفاق مبارک شاد و خرسند شد.

امروز داعش به ایستگاه پایانی حیات خود رسید و جبهه مقاومت و رزمندگان دلیر سپاه اسلام بار دیگر چونان  مجاهدین صدر اسلام از مهاجرین و انصار پرچم اسلام عزیز را برافراشتند و بار دیگر بیرق شیعه را بر بلندای قله تاریخ نصب کردند.

علمدار جبهه مقاومت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی در پیامی به نیابت از همه فرماندهان، رزمندگان، شهدا و جانبازان این میدان بزرگ همچون سربازی به وظیفه خود عمل کرده و به دستور ولی فقیه حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) تا نابودی آخرین پایگاه داعش در منطقه از پای نایستاد.

ما نیز بر خود واجب دانستیم به نیابت از همه اساتید، طلاب و روحانیون کشور که سهمی هم در بین مدافعین حرم ایفا نموده از تلاش های سردار سلیمانی و همه فرماندهان و رزمندگان گمنام جبهه مقاومت و هزاران شهید و جانباز و صبوری های خانواده شهدای عزیز مدافع حریم اهل بیت عصمت و طهارت این پیروزی بزرگ و سرنوشت ساز را به مقام معظم رهبری و همه ملت شریف ایران اسلامی و مردم مجاهد عراق و سوریه تبریک گفته و بخاطر این فتح الفتوح که آیینه آیه شریفه"إِن تَنصُرُ الله یَنصُرکُم" است از خداوند متعال سپاسگزاریم.

سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.