ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۸ بار خوانده شده

حجت الاسلام گواهی : تبیین اصل انقلاب اسلامی و تبیین جایگاه زن دو موضوع مهم در جامعه است

مسئول محترم سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در نشست مشترکی که با خانم دکتر اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور داشتند موضوعاتی را بررسی کردند و به مطالب مهمی پرداختند .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج طلاب وروحانیون کشور ؛ مسئول محترم سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور در نشست مشترکی که با خانم دکتر اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان کشور داشتند موضوعاتی را بررسی کردند و به مطالب مهمی پرداختند .

خانم ادکتر اصلانی با اشاره به اینکه توجه ویژه اساتید و طلاب بسیجی خواهر  باعث حفظ تداوم اصل انقلاب در حوزه های علمیه می گردد فرمودند که بسیج خواهران اساتید و طلاب با ظرفیت های بسیار خوبی  که دارد می تواند بستر خوبی جهت تغذیه فکری برای سایر اقشار بسیج باشد.

ایشان گفت :بیشترین انتظار جامعه انقلابی از ما در حوزه تربیت خانواده انقلابی می باشد که در این راستا انتظار می رود که بسیج اساتید حوزه های علمیه کمک خوبی برای مادر این زمینه باشد.

و نیز در رابطه با اعزام هزار طلبه خواهر جهادگر به عنوان مشاوران دینی در هفته بسیج با همکاری سازمان اساتید ، طلاب و روحانیون خبر داد که این طرح می تواند بیشتر شبهات امروز زنان جامعه ما را مرتفع سازد .

در این نشست همچنین حجت الاسلام والمسلمین گواهی مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیون کشور ضمن تشکر از همکاری جامعه زنان با این سازمان به فعالیت های موثر زنان در عرصه های مختلف جامعه اشاره فرمودند و در هر عرصه ای توانستیم موفق شویم حضور پررنگ زنان را شاهد بوده ایم .

همچنین دکتر گواهی به ظرفیت بالای اساتید حوزه ها اشاره کرد و خواستار استفاده از این ظرفیت توسط جامعه زنان شدند و همچنین ثمره این نشست ۲ ساعته تفاهم نامه هایی ما بین این دو سازمان بسیج  صورت گرفت .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.