ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۵۸۵ بار خوانده شده

حضور حجت الاسلام گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون کشور در استان خوزستان

حجت الاسلام عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور جهت پیگیری امورات سازمانی و نظارت تخصصی و برگزاری دو نشست تخصصی با تعدادی از اساتید بسیجی ،مدیران و مسئول محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان خوزستان و تعدادی از نخبگان ، اساتید بسیجی و مدیران حوزه های علمیه خواهران استان خوزستان به آن استان سفر کردند .

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج طلاب وروحانیون کشور ؛ حجت الاسلام عبدالعلی گواهی رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور جهت پیگیری امورات سازمانی و نظارت تخصصی و  برگزاری دو نشست تخصصی با تعدادی از اساتید بسیجی ،مدیران و مسئول محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان خوزستان و تعدادی از نخبگان ، اساتید بسیجی و مدیران حوزه های علمیه خواهران استان خوزستان به آن استان سفر کردند .نشست تخصصی با تعدادی از نخبگان ، اساتید بسیجی و مدیران حوزه های علمیه خواهران استان خوزستان داشته که در ابتدا اساتید ونخبگان به ارائه نظرات، پیشنهادات و طرح های متناسب با تحقق حوزه انقلابی و رسالت و چشم انداز بسیج اساتید ، طلاب وروحانیون اقدام نمودند .

 در این نشست موارد ذیل اهم دغدغه ها و نظرات سخنرانان بوده است :

۱-حوزه علمیه خواهران از لحاظ علمی موفق بوده اما در مقوله بصیرت افزایی وتعمیق بینش سیاسی یا کار نشده یا کمتر کار شده است .

۲- مطالبات رهبری عزیز امام خامنه ای (مدظله العالی)را به برنامه تبدیل کنند و درراستای گفتمان سازی بسیج اساتید ، طلاب و روحانیون از پیشنهادات استان ها استفاده کند .

۳-کادر سازی عنصر انقلابی و تاثیر گذار ، در برنامه های راهبردی بسیج اساتید ،طلاب وروحانیون قرار داده شود .

 

نشست  تخصصی دیگری نیز با  تعدادی از اساتید بسیجی ، مدیران و مسئول محترم مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان خوزستان با حضور رئیس سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور در اهواز برگزار گردید .

در این جلسه پربار و مفید نکاتی مورد بحث و تاکید قرار گرفت که به برخی از آن ها اشاره می گردد:

نقش روحانیون انقلابی در ارتقا معرفت دینی و انقلابی و تربیت اجتماعی نقش بی بدیلی است که باید برنامه تخصصی  تولید و با مشارکت اقشار مرتبط اجرا نماید .

چشم انداز بسیج نوپای اساتید ،طلاب و روحانیون که تدبیر مبارکی است که نماینده ولی فقیه در سپاه اتخاذ کرده بر اساس کادر سازی برای انقلاب باشد .

با توجه به اینکه دروازه های حوزه های علمیه به روی بسیج گشوده شده است ما تنها امیدمان به بسیج است که مطالبات مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) از حوزه علمیه را دنبال و گفتمان سازی و اجرا نماید .

هیئت رصد و اندیشه ورز در همه استانها راه اندازی شود و مجموعه ای راهبردی در ستاد سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیون کشور ایجاد شده و مسئولی مستقیم داشته باشد .

در پایان و جمع بندی دو جلسه ، حجت الاسلام و المسلمین گواهی ضمن اظهار خوشحالی از پیشنهادات و دغدغه های به جا و به اندازه ی  عزیزان گفتند : این اولین سفر برنامه ای اینجانب به استانها است که خداوند را شاکرم که به استانی که محل عروج اکثر شهدا در دفاع مقدس و محل حضور تمامی رزمندگان می باشد سفر کرده ام . این سفر مبنای سفر های استانی اینجانب وهمکارانم  را روشن و تبیین کرده است . این دو نشست مهم و طرحهای شما عزیزان در تغییر رویکرد و تهیه ساختار و مأموریت های سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور کمک خواهد کرد .

 حجت الاسلام گواهی افزود : نماینده معزز ومحترم ولی فقیه در سپاه  با دو هدف عمده این ساختار را مطالبه کرده :

۱-حمایت و پشتیبانی فکری،عقیدتی ، تربیتی و سیاسی حوزه های علمیه از نظام، انقلاب ، سپاه و بسیج

۲-تعمیق و ارتقاء روحیه انقلابی و تربیت طلاب تراز انقلاب ، کمک به تحقق حوزه انقلابی

وی گفت : از شما عزیزان در خواست میکنم ما را در رسیدن به این اهداف کمک نمایید .

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.