ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۰۰ بار خوانده شده
بیانیه

بیانیه سازمان بسیج اساتید،طلاب و روحانیون کشور به مناسبت شروع سال تحصیلی حوزه های علمیه سراسر کشور

" بسم الله الرحمن ارحیم  "

نون والقلم وما یسطرون –سوره مبارکه قلم (آیه ۱)

سوگند به قلم وآنچه می نویسد .

عالمان و متعلمان به عبادت مقدس تعلیم و تعلم مشغول اند و یکی از ابزارهایشان قلم می باشد که لایق قسم خوردن شده است . بی سبب نیست که مداد علما را افضل از دما شهدا دانسته اند چون امتداد تعلیم و تعلم ، سازنده دلاورانی چون شهید والامقام محسن حججی شده است که پس از هزارو چهارصد سال صحت فریاد " احلی من العسل" را بار دیگر به اثبات رساند .

عالمان با عمل صدها سال است که در حوزه های علمیه فقه جعفری رساله های عملیه خود را به مرکب خون نگاشته اند و علقه تمنیات ماسوی الله را چنان گسستند که هم خود شهید گشتند و هم باغبان گونه، لاله های شهادت پروراندند .البته این زرعی است که غیظ کفار را به دنبال دارد . نور علم یا به فرمایش امام خامنه ای (مدظله العالی ) عزیز ؛ جدی گرفتن درس باعث اثر گذاری بیشتر می شود چراکه اساتین و فحول حوزه ها ، مدارس علمیه و جامعه اسلامی را ارتقا بخشیدند و گوهر شب چراغ هدایت بشریت گردیدند .

روزگاری عالمان شیعه مبارزه کرده و با منبر وعظشان انقلاب اسلامی را به ثمر نشاندند که منجربه نظام اسلامی شد .امروز تحقق دولت اسلامی ، جامعه اسلامی و ان شالله تمدن اسلامی به عهده طلاب و روحانیون مبارز کنونی است تا بندگان خدا در سایه تحقق جامعه توحیدی ،حیات طیبه داشته باشند که مآل همه انبیا و اولیا بوده و هست .

ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی با توجه به شروع سال تحصیلی جدید به فرمایشات مقام عظمای ولایت ، با عزمی جزم تر از گذشته به کسب نور علم پرداخته و تمام هم وغم خود را به عنوان بقیه السلف عظما ، معطوف تحقق تمدن اسلامی می نماییم .

دعونا منه التوفیق و الیه التکلان

شهریور ۱۳۹۶ شمسی  ذی الحجه الحرام ۱۴۳۸ قمری

سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.