ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۶۷۷ بار خوانده شده

جلسه شورای سازمان با حضور حجت الاسلام گواهی مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشور

جلسه شورای سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور امروز صبح با حضور اعضای سازمان مرکزی ،با حضور حجت الاسلام گواهی مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشور برگزار گردید .
نسخه مناسب چاپ

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج طلاب وروحانیون کشور ؛ جلسه شورای سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور امروز صبح با حضور اعضای سازمان مرکزی ،با حضور حجت الاسلام گواهی مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشور  برگزار گردید . در ابتدای این جلسه حجت الاسلام محمدی شاهرودی با تبریک آغاز دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) به شرح و توضیح مختصری از عملکرد سازمان در ۲ سال گذشته پرداختند .

حجت الاسلام گواهی نیز با تبریک دهه کرامت و ولادت سراسر سعادت حضرت فاطمه معصومه (س)  و تشکر ویژه از حجت الاسلام محمدی شاهرودی به نکاتی پیرامون تغییرات جدید و تحولات پیش رو پرداختند .

حجت الاسلام گواهی گفت : بسیار خوشحالیم که اولین جلسه ما با شروع دهه کرامت همزمان بود .

 مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشور بیان داشتند : بسیج طلاب عرصه بسیار وسیعی دارد و حجم کار بسیار زیادی را پیش رو دارد .

حجت الاسلام گواهی افزود : زحمات و تلاش های روحانیت در هیچ جا ثبت نشده است و متاسفانه به سمع و نظر مردم نرسیده است .

 مسئول سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشورگفت  :ان شالله امیدواریم آن بخش از روحانیت که زحمات زیادی برای انقلاب و نظام کشیده اند که قطعا خواسته قلبی مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی )است و تدبیر نماینده ایشان در سپاه  آیت الله سعیدی است که یک دغدغه فوق العاده و زیاد است و یک ماموریت است باید رسانه ای و دیده شوند  .

ماموریت جدید سازمان یک ماموریت بسیار سنگین است . تیپ امام صادق که خود یک هویت مستقل دارد و کارهای زیادی نیز انجام داده است ، بسیج اساتید که شکل بسیار خوبی به خود میگیرد و سازمان بسیج طلاب این ۳ مجموعه تجمیع شده و به عنوان سازمان بسیج اساتید ،طلاب و روحانیت حوزه های علمیه سراسر کشور نام گذاریشده است که البته احتمال تغییر نام می رود .

وی ابراز داشت :  اصل کار ما در بسیج طلاب است ما بسیج طلاب را تقویت کنیم بسیج اساتید و تیپ امام صادق نیز تقویت خواهد شد.

 

 در پایان جانشین محترم سازمان حجت الاسلام داراب کلایی و مسئولین معاونتها و مدیران و کارشناسان حاضر در جلسه نیز هرکدام پس از سلام و تبریک ایام دهه کرامت مختصر توضیحی درباره معاونت خود و گزارشی از عملکردشان ارائه دادند که به سمع و نظر حجت الاسلام گواهی رسید .

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.