ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۷۳۵ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در استان کردستان مطرح کرد؛

اخلاق و افکار شهدای روحانی تماما دارای پیام تقریب و وحدت بود

بسیج طلاب :آیت‌الله حسینی‌شاهرودی بیان کرد: شهدا مایه برکت انقلاب و وحدت هستند و اخلاق و افکار شهدای روحانی تماما دارای پیام تقریب و وحدت است

به گزارش خبر نگار بسیج طلاب ، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در مراسم یادواره شهدای روحانی ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا، اظهار کرد: شهدا مایه برکت انقلاب و وحدت هستند و اخلاق و افکار شهدای روحانی تماما دارای پیام تقریب و وحدت است.

 

وی گفت: شهید شدن یک نوع پیروزی است و کسی که شهید می شود با کسی که پیروز می شود هیچ فرقی ندارد و هر دو که در راه خدا جهاد کرده اند اجر و مزد مضاعفی دارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه ورود به بهشت از قبل به شهدا الهام می شود، گفت: شهدا همیشه پیروز میدان هستند و خون آنها هیچوقت پایمال نمی شود.

 

وی افزود: این دنیا محل آزمایش است و همه در معرض آزمایش و امتحان الهی قرار می گیرند و چه بهتر است که انسان با پرونده ای همچون پرونده شهدا در پیشگاه خداوند حاضر شود.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی تصریح کرد: نتیجه خباثت سردمداران به ظاهر مسلمان مثل پادشاهان عربستان و رئیس جمهور ترکیه و لیبی به پلیدی و خباثت شخصی مانند صدام است.

 

وی به نقش روحانیت در روشنگری و هدایت افکار اشاره کرد و گفت: روحانیت اگر جانش هم به خطر بیافتد باید از افکار و ایده دینی و مسلمانی خارج نشود و در مسیر خود ثابت قدم بماند.

 

نایب رییس دوم کمیسیون سیاسی – اجتماعی مجلس خبرگان در ادامه افزود: روحانیون اگر در راه دین و مذهب الهی دچار شکنجه و شهادت شوند مثل شهید صدر که الگوی دلیری و شجاعت بود، به الگوهایی ماندگار برای همیشه تاریخ تبدیل می شوند.

 

وی افزود: مرکب روشنگری از قلم شهدای روحانی میریزد و کفار و غرب برای اینکه چهره مسلمانی را خدشه دار کنند شخصیت های تقریبی مانند شهید شیخ الاسلام و شهید عالی را هدف قرار داده بو شهید کردند..

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی گفت: افرادی که فریب اعتقادات و عقاید جبهه کفر و باطل را خوردند و به اعمال زشت و غیرخدایی مرتکب شدند چهره اسلام در دنیا را خدشه دار کردند.

 

وی با اشاره به اینکه غربیها از دین بر علیه دین سلاح ساختند، گفت: غربی ها از دین استفاده ابزاری کردند تا بتوانند به اصل دین ضربه بزنند و هدفی جز رسیدن به منافع خود ندارند.

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: همه کارهای غرب با اهداف مادی و منفعت می باشد، از یک طرف ویروس های بیماری ها را می سازند و از طرف دیگر آنتی ویروس می سازند و آن را به می فروشند تا سود و منفعت مالی کسب کنند.

 

وی با اشاره به افزایش روند اسلام گرایی در دنیا، تصریح کرد: اسلام گرایی در دنیا دین اسلام را به سمتی می برد که به دین اول در جهان تبدیل شود اما غربی ها با تبلیغ ادیان دیگر مانند مسیحیت و زردتشت سعی در انحراف جوانان دارند.

 

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی شبکه های ماهواره ای را ابزاری برای تزلزل در بنیاد خانواده ها دانست و گفت: برنامه ها و محتواهای شبکه های ماهواره ای خانواده ها را متزلزل و بنیاد آنها را سست می کند این اهداف به شدت از سوی غرب دنبال می شود.

 

وی گفت: با همه تلاش ها و ترفندهای دشمنان برای ایجاد یک موج اسلام هراسی در دنیا، اما رشد اسلام گرایی نشان داده که تلاش های آنها مثمر ثمر نبوده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.