ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۰۲۵ بار خوانده شده
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی مطرح کرد؛

ایران ابر قدرت در خاورمیانه است

بسیج طلاب :آیت الله ابوالقاسم یعقوبی :امروز جبهه استکبار به اقتدار نظام اسلامی ایران بعنوان یک ابر قدرت منطقه ای اعتراف کرده و در شرایطی که برای حل بحران سوریه و تروریست همه نگاه ها به اجلاس آستانه بود، بی اعتنایی به امریکا در این اجلاس سیاستمداران این کشور را تحقیر کرد.

به گزارش خبر نگار بسیج طلاب ،آیت الله شیخ ابوالقاسم یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در جمع  طلاب و روحانیون بسیجی و مردم تربت حیدریه اظهار کرد: امام راحل ابر مردی است که سرنوشت ملت و کشور ایران را دگرگون ساخت و به اسلام و مسلمانان و حوزه های علمیه عزت و آبرو بخشید.

 

وی تصریح کرد: بنیانگذار انقلاب اسلامی بعنوان مهندس و معمارنظام، پایه های اصیل انقلاب را از فرهنگ غنی دین استخراج  و هندسه آن را بر اساس ولایت فقیه و مردم سالاری دینی تدوین و طراحی کرد.

 

آیت الله یعقوبی اذعان کرد: در شرایطی که شرق و غرب به لحاظ ایدئولوژی به بن بست رسیده بود و مسلمان را دائم تحقیر می کرد، امام راحل با نگاه همه جانبه خود به اسلام و مسلمانان شخصیت داد و برای اولین مرتبه شعار اسلام ناب محمدی(ص) را مطرح و بر اساس آن سیاست های انقلاب اسلامی را تنظیم کرد.

 

امام جمعه بجنورد از کرامت انسانی و خدمت به اسلام بعنوان  دو گوهر گرانبهای امام به ملت ایران یاد کرد و افزود: در شرایطی که ملت  و کشور ایران هیچگونه استقلالی در مسائل مختلف نداشته و امور جاری با فرمان بیگانگان اداره می شد، امام خمینی(ره) با سرنگونی نظام طاغوت، استقلال، عزت و اقتدار را به ملت ایران هدیه داد.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی تاکید کرد: انقلاب اسلامی افکار پلید شیوخ مرتجع عرب و جبهه استکبار را رسوا و لشکر ابرهه آمریکا و اسرائیل را از بین برد و  ایدئولوژی جدیدی بر اساس مکتب اسلام ناب محمدی(ص) به دنیا معرفی کرد.

 

وی گفت: امروز جبهه استکبار به  اقتدار نظام اسلامی ایران بعنوان یک ابر قدرت منطقه ای اعتراف کرده  و در شرایطی که برای حل بحران سوریه و تروریست همه نگاها به اجلاس آستانه بود، بی اعتنایی به امریکا در این اجلاس سیاستمداران این کشور را تحقیر کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.