ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۷۰۳ بار خوانده شده
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور:

حوزه علمیه خواهران پیشتاز در عرصه جنگ نرم هستند

بسیج طلاب :مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور با بیان اینکه حوزه علمیه سد عظیمی در برابر هجمه دشمنان است، گفت: عدم علم به زمان و شرایط انقلاب را زمین گیر خواهد کرد، حوزه مرزدار ارزشهای انقلاب است، حوزه انقلابی حوزه زنده، به هنگام و پاسخگو به شبهات است امروز حوزه علمیه خواهران پیشتاز در عرصه جنگ نرم به شمار می‎آیند.

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج طلاب کشور، حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور، امروز در دوره تعالی اساتید بسیجی حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور با محوریت استاد بسیجی گفتمان انقلاب اسلامی در حوزه‌های علمیه در مجتمع فرهنگی آموزشی امامت برگزار شد، درباره حوزه‌ انقلابی گفت: ماهیت حوزه‌های علمیه با انقلاب پیوندی ناگسستنی دارد و هرگز به صفت غیر انقلابی متصف نمی‌شود.

وی با بیان اینکه علما وارثان انبیای الهی هستند و هدایت آحاد جامعه مهمترین نقش و رسالت علما به شمار می‌رود ، ابراز کرد: مجاهدت همه انبیای الهی در راستای نشر شعار توحید بوده و در عصر غیبت روحانیت رابطه مردم را با مساله وحی حفظ می‎کند.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با بیان اینکه ماهیت انقلاب اسلامی بر اساس شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی استوار است، گفت: همه اختلاف استکبار و نظام سلطه با ایران بر سر کلمه توحید است و اگر ما به هر میزان در مقابل دشمن کوتاه بیایم او کوتاه نخواهد آمد مگر ما از دین خود و شعار توحید دست برداریم.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور درباره اینکه هدف دشمن این است که ایران را زیر سلطه خود قرار دهد و بر آن حکومت کند، بیان داشت: حوزه انقلابی هرگز نمی‌تواند در مقابل آمریکا و صهیونیسم سرخم کند زیرا انقلاب جزئی از هویت حوزه علمیه به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه انقلاب از حوزه علمیه آغاز شد و مردم را در این حرکت هدایت کرد، گفت: انقلاب حرکتی بود که حوزه علمیه انجام داد و روحانیت در این امر خطیر رنجهای فراوانی را تحمل کرد.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی درباره اینکه شعارهای انقلاب همان شعارهای انبیاء است، اظهار داشت: هدف انبیا، برپایی نماز، دادن زکات و احیای امر به معروف و نهی از منکر بود انقلاب نیز برای احیای سنت الهی محقق شد.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور با تاکید به اینکه هیچ فردی نمی‌تواند به مولود خود بی‌تفاوت باشد، گفت: انقلاب مولود حوزه علمیه است آینده حوزه با آینده انقلاب پیوندی عمیق دارد اگر حوزه خود را از انقلاب جدا کند در اصل به تمکن خود بی اعتنایی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه اساتید حوزه‌های علمیه باید به رسالت خود اشراف داشته باشند و آن را خوب بشناسند، عنوان کرد: رسالت حوزه علمیه رسالت انقلاب است، حوزه انقلابی یک حوزه پویا و متحرک است چنین حوزه‌ای می‌تواند به نیازهای جامعه و در لحظه با مسائلی که روبرو می‌شود پاسخگو باشد.

حجت الاسلام والمسلمین جمشیدی با بیان اینکه حوزه علمیه سد عظیمی در برابر هجمه دشمنان است، گفت: عدم علم به زمان و شرایط انقلاب را زمین گیر خواهد کرد، حوزه مرزدار ارزشهای انقلاب است، حوزه انقلابی حوزه زنده، به هنگام و پاسخگو به شبهات است امروز حوزه علمیه خواهران پیشتاز در عرصه جنگ نرم به شمار می‎آیند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: اساتید باید سردارن عرصه جنگ نرم باشند این سرداران جزء پرافتخارترین افسران به شمار می‎‌روند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.